«Chornomorsk Cup» (U-9): результати матчів другого ігрового дня
У Чорноморську відбулись матчі другого ігрового дня турніру «Chornomorsk Cup» у віковій категорії U-9. Пропонуємо Вашій увазі їх результати.
17 серпня.
«Фортуна» (Христинівка) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 1:4
«Локомотив» (Одеса) – «Спарта» (Приазовське) – 10:1
«Локомотив-Олімпія» (Кривий Ріг) – «Гармонія» (Одеса) – 2:2...
У Слобожанському відбудуться матчі Кубку України (U-14)
З 9 по 12 березня у с. Слобожанське, що у Дніпропетровській області, проходитиме розіграш Кубку України з футзалу у віковій категорії U-14. За право володіти цим трофеєм боротимуться шість команд: «Фенікс» (Харків), «Іста»-ДЮСШ № 7 (Дніпро), «Олімпія-Дніпро» (Дніпро), «Олімпік»...
«Chornomorsk Cup» (U-11): результати матчів другого ігрового дня
У Чорноморську відбулись матчі другого ігрового дня представницького дитячого турніру «Chornomorsk Cup» (U-11). Пропонуємо Вашій увазі їх результати.
«Тайфун» (Баштанка) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 1:5
Голи: Біда (6) – Каплун (6, 9, 16), Тихоненко (12), Вовк (15)
Попередження: Каплун (22)
«Біличі»-Ірпінська ДЮСШ (Ірпінь)...
Чемпіонат України (U-10): результати матчів четвертого ігрового дня
У Чорноморську виходить на фінішну пряму чемпіонат України у віковій категорії U-10. Сьогодні на паркеті Палацу спорту «Юність» були зіграні матчі турніру за 9-13 місця, півфінали міні-турніру за 5-8 місця, а також півфінали «основного» етапу плей-оф. І за результатами...
У Шостці буде розіграний Кубок України (U-12)
З 15 по 18 квітня у Шостці проходитимуть матчі Кубку України у віковій категорії U-12 (хлопчики 2007 р. н. і молодші). За почесний трофей боротимуться десять команд: «Барса»-2007, «Барса»-2008 (обидві – Шостка), «ІнБев-Junior» (Житомир), «Явір-Олімп» (Сміла), SC «179» (Київ),...
«CHORNOMORSK CUP – 2021» (U-11): результати матчів четвертого ігрового дня
У Чорноморську триває футзальний літній турнір «CHORNOMORSK CUP» (U-11). Пропонуємо Вашій увазі результати зіграних матчів.
16 червня
«Явір-Олімп» (Сміла) – Коцюбинська ДЮСШ (Коцюбинське) – 1:1 (по пенальті – 5:4)
«Іква» (Млинів) – «Локомотив» (Одеса) – 1:4
Коцюбинська ДЮСШ (Коцюбинське) –...
Кубок України (U-9): результати матчів другого ігрового дня
У Крижанівці триває розіграш Кубку України з футзалу у віковій категорії U-9. Пропонуємо Вашій увазі результати матчів другого ігрового дня.
12 жовтня.
ДЮСШ (Роздільна) – ДЮФК «Роздільна» (Роздільна) – 0:6
Голи: Прутіян (2), Бурлаков (7), Барба (11), Чумак (14), Зубков (14), Шевцов...
«Chornomorsk Cup» (U-9): результати матчів першого ігрового дня
У Чорноморську стартував останній з запланованих турнірів «Chornomorsk Cup» - у віковій категорії U-9. Боротьбу за перемогу в цих змаганнях вестимуть шість команд: «Іллічівець» (Чорноморськ), «Гармонія» (Одеса), «Локомотив» (Одеса), «Локомотив-Олімпія» (Кривий Ріг), «Фортуна» (Христинівка) та «Спарта» (Приазовське). Пропонуємо Вашій...
Кубок України (U-10): Гол Фісуна приніс трофей «Кривбасу»
У Кривому Розі напередодні завершився розіграш Кубку України у віковій категорії U-10. У завершальний день буди зіграні матчі за підсумкові місця. Зокрема, був зіграний фінальний поєдинок, у якому зустрілись криворізький «Кривбас» та одеський «Чорноморець». Долю фінального протистояння вирішив єдиний...
Кубок України (U-10): головний трофей їде у Христинівку
7 та 8 листопада у Пущі-Водиці були зіграні вирішальні матчі розіграшу Кубку України у віковій категорії U-10. Зокрема, 7 листопада були зіграні поєдинки етапи плей-оф, а 8 листопада – поєдинки за підсумкові місця. Безумовно, найцікавішими протистояннями стали півфінальні поєдинки,...