Пресслужба львівського «In.IT» повідомляє про припинення співпраці з двома гравцями – Віталієм Рябоконем та Олександром Горєлком.

Віталій Рябоконь був капітаном «In.IT» у сезоні 2024/2025 р. р. Загалом за «айтішників» він зіграв 49 матчів, у яких забив 17 голів. 

Що стосується Олександра Горєлка, то він також зіграв за львів’ян 49 поєдинків, але забив трохи меншу кількість голів – 9. 

Зазначимо, що трохи раніше «In.IT» залишили Владислав Сизик, який повернувся у «Любарт», Владислав Швець, який підписав контракт з «ХІТом», та Давид Сидоренко, який наразі грає у «Десні», і, вочевидь, розпочне новий сезон саме у цій команді.

Нагадаємо, що «In.IT» оголосив про те, що сезон 2025/2026 р. р. він проведе у Першій лізі.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.