У перший день листопада відбулись матчі Основного раунду Ліги чемпіонів серед команд Шляху «А». За підсумками зіграних поєдинків стали відомі дев’ять команд, які вийшли до 1/8 фіналу з груп 2, 3 та 4. При цьому, зазначимо, що «Бенфіка», «Пальма Футзал» та «Спортінг» зробили це достроково. Разом з тим, саме останній тур у цих групах остаточно розставив усі крапки над «і».

1 листопада.

Група 2. Іспанія.

«Хрудім» (Чехія) – «Етуаль Лаваллуаз» (Франція) – 1:6
Голи:
Томек (35) – Мухудін (10, 30), Ель-Месрар (19), Мохаммед (19), Заруба (20 – автогол), Балог (39 – автогол)

Попередження: Сейдлер (18), Р. Мареш (25) – Лютен (5), А. Баккалі (20)
Вилучення: П. Дрозд (18)

«Пальма Футзал» (Іспанія) – «Семей» (Казахстан) – 7:4
Голи:
Мачадо (2), Герейханов (5 – автогол), Аліссон невес (11, 18, 20), Лін (13), Кандідо (31 – автогол) – Марсело (11, 21), Бруно Гомес (13, 33)

Попередження: Фабіньйо (23) – Кандідо (35)

Підсумкова турнірна таблиця групи 2. 

Група 3. Мальта.

«Лозніца-Град» (Сербія) – «Рига» (Латвія) – 0:2
Голи:
Гоес (31), Варгас (34)

Попередження: Реджович (10), Мартінс (20) – Гоес (10), Даніель Айрозо (32), Глейсон (35)

«Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта) – «Бенфіка» (Португалія) – 1:6
Голи:
Луіз Мурад (8) – Афонсу Жезуш (3), Кутчі (4, 19), Дієго Нунес (20), Анілтон Сілва (37), Ігор Соуза (38)

Попередження: Майкіньйо (9), Селіно Алвеш (20), Дієсе (35), Веве (39) – Сілвештре Феррейра (9), Лусіу Роша (26)

Підсумкова турнірна таблиця групи 3.  

Група 4. Хорватія.

«Пріштіна-01» (Косово) – «Кайрат» (Казахстан) – 1:4
Голи:
Ромуло (29 – автогол) – Оразов (5, 30), Аррієта (17), Артісон Сілва (34)

Попередження: Сельманай (36), Маджаррай (36)

«Ново Врієме» (Хорватія) – «Спортінг» (Португалія) – 0:4
Голи:
Енріке Рафаньїн (2), Гільєрме (13), Бруно Пінту (15), Мерлім (31)

Попередження: Вітор Уго (23), Сантос (36)
На 36-й хвилині Єлавич («Ново Врієме») не реалізував 10-метровий.

Підсумкова турнірна таблиця групи 4. 

Таким чином, за підсумками цього ігрового дня стали відомі одинадцять команд, які пройшли до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів по шляху «А». Це «Джимбі Картахена» (Іспанія), «Пяст» (Польща), «Пальма Футзал» (Іспанія), «Етуаль Лаваллуаз» (Франція), «Семей» (Казахстан), «Бенфіка» (Португалія), «Рига» (Латвія), «Люксол Сент-Ендрюс» (Мальта), «Спортінг» (Португалія), «Кайрат» (Казахстан), «Пріштіна-01» (Косово). На жаль, до 1/8 фіналу не пройшли дві команди, за які виступають українці: «Хрудім» Михайла Грицини та «Ново Врієме» Тараса Королишина.

У першу неділю листопада будуть зіграні заключні матчі у групі 1. Там визначиться останній володар путівки до 1/8 фіналу. На неї наразі претендують бельгійський «Андерлехт» та литовський «Жальгіріс».

2 листопада.

Група 1. Польща.
17.00.
«Жальгіріс» (Литва) – «Андерлехт» (Бельгія)

20.00. «Пяст» (Глівіце) – «Джимбі Картахена» (Іспанія)

Час початку матчів – київський.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото:
AФК «Кайрат» (Казахстан) 

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.