У Варшаві, Кракові та Познані 10 та 11 січня відбулись три поєдинки 1/8 фіналу Кубка Польщі. Зазначимо, що решта поєдинків цієї стадії турніру буде зіграна вже після Євро-2026. Причому, чотири матчі точно відбудуться 11 лютого, а дата поєдинку «АЗШ УШ» – «Рекорд» поки що уточнюється.

Якщо казати про ті поєдинки, які були зіграні, то лише «Футзал Лешно» практично не мав проблем та вивіз прогнозовану перемогу з Познані. А ось два інші матчі принесли цікаві результати. У Варшаві місцева «Легія» лише наприкінці другого екстра-тайму вирвала перемогу у «Ред Дрегонз». Зазначимо, що вагомий внесок у перемогу «Легії» зробили українці. Зокрема, один з голів на рахунку Микити Можейка, а Владислав Ткаченко оформив дубль. А ось у Кракові був зафіксований несподіваний результат. Представник ФОГО Екстракласи, хожувський «Рух», поступився команді Краківського Економічного Університету, яка грає у Першій лізі.

10 січня.

«Легія» – «Ред Дрегонз» – 6:5 ЕТ
Голи:
Ткаченко (7, 18), Можейко (24), Варшавскі (27), Аламіккотерво (39), Сюлла (50) – Костецкі (7), Станковяк (8), Козак (28), Родрігес (28), Блашик (29)

11 січня.

«АЗС УЕК» – «Рух» – 4:2
Голи:
Хади (13), Полак (22), Літевка (31), Мрочка (40) – Янковскі (14), Саліш (25)

«Віара Леха» – «Футзал Лешно» – 2:5
Голи:
Солзі (23), Коритни (38) – Конкол (3, 26), Сетті (23), Гальєго (31), Шєцла (34) 

Розклад інших матчів 1/8 фіналу Кубка Польщі.

11 лютого.
«БСФ» – «Шльонськ»
«Пяст» – «Євробус»
«Констракт» – «Ве-Мет»
«Грінбуд КС Гнєзно» – «Ягєллонія»

Дата матчу «АЗС УШ» – «Рекорд» стане відома пізніше.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Кася ДЖУХІЛ (Польща)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.