У п’ятницю, 10 березня, сєвєродонецький «ІВТ» зіграє перший матч 1/8 фіналу Другої ліги чемпіонату України у Дніпрі проти місцевого «Оранжу». Про те, як сприйняли результати жеребкування прес-службі Асоціації футзалу Луганської області розповів капітан «ІВТ» Сергій Лоза.

– В цілому жеребкуванням команда задоволена, більшою мірою виходячи з того, що в результаті сліпого жеребу можна було поїхати не в Дніпро, а набагато далі. Тому в цьому плані всі задоволені без винятку. Дніпро нам вже трохи знайомий, знайомий цей зал де суперник в основному і приймає свої домашні ігри. Стосовно рівня команд, на мою думку, говорити немає сенсу. Це 1/8 Чемпіонату України і легких шляхів тут бути не може.

– Що ви знаєте про суперника?
– До результату жеребкування, про суперника мало що було відомо. Одразу після жеребкування знайшли відеозаписи матчів дніпровської команди, побачили загальні риси суперника. Це досить збалансована команда з хорошим контролем м’яча, з габаритними атакуючими гравцями, є  індивідуально сильні футзалісти, але й також, як будь-яка інша команда, зі своїми проблемами в захисті. Тому я думаю 1/8 фіналу цієї пари буде дуже цікавою.

– Які завдання стоять у команди в чемпіонаті України?
– Для нас, окрім Всеукраїнського фіналу 2017 року, це перший крок у Чемпіонаті України. Завдання, безумовно, ставляться максимальні – дійти якомога далі, набратися досвіду в командному та індивідуальному плані. Повторюся, легких прогулянок тут не в якому разі не буде. Готуємося, і з нетерпінням чекаємо на першу гру 1/8 фіналу.

– Коли команда вирушає до Дніпра?
– Виїжджаємо 8 березня, за день до матчу. Сам же поєдинок заплановано на 11:00, 9 березня.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Луганської області

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.