Як вже повідомляв «5х5», у Барі з 8 по 10 березня проходив «Фінал восьми» Кубку Італії серед жіночих команд. Ми вже повідомляли про результати чвертьфінальних поєдинків. Тепер же пропонуємо Вашій увазі результати півфінальних ігор та фіналу.

9 березня. Півфінали.
«Ф. Ф. Кальярі» – «Італкаве Реал Статте» – 5:3
«Олімпус Рома» – «Монтесільвано» – 0:2

10 березня. Фінал.
«Ф. Ф. Кальярі» – «Монтесільвано» – 2:2 (по пенальті – 2:3)

У півфіналі стало відомо, що у Кубка Італії буде новий володар, оскільки «Монтесільвано» здолав «Олімпус» з рахунком 2:0. Тепер доля почесного трофею мала вирішитись у протистоянні між цим же самим «Монтесільвано» та «Ф. Ф. Кальярі». Футзалістки з Кальярі, які були номінальними господарками поєдинку, першими відкрили рахунок на 11-й хвилині. Але «Монтесільвано» зусиллями Доменічетті у другому таймі вдалося уникнути поразки. Власне кажучи, цей гол перевів гру у додатковий час. Тільки тепер команди помінялись ролями. Спочатку Ампаро вивіла «Монтесільвано» вперед, а Габі своїм голом у відповідь перевела гру в серію пенальті. І саме у Габі не витримали нерви під час цієї післяматчевої лотереї. За рахунку 2:2 вона не вразила ворота «Монтесільвано», а вже потім Ельпідіо забила переможний 6-метровий, завдяки якому «помаранчеві» і стали володарями Кубку Італії – 2018. Зазначимо, що для «Монтесільвано» це перший Кубок Італії і, відповідно, перша «кокарда».