Як вже повідомляв «5х5», за підсумками жеребкування «Фіналу чотирьох» Кубку України столичній «Альтернативі» доведеться зіграти з львівською «Енергією». Свій коментар щодо майбутньої гри з львів’янами дав головний тренер киян Микола Костенко.

– Перш за все, скажу, що всі чотири команди заслужили право зіграти у «Фіналі чотирьох». Щодо нашої пари з «Енергією», то для аматорської команди завжди приємно зіграти з такою командою, яка є однією з найсильніших у нашому футзалі. Це клуб з багатою історією та досягненнями. Тому, нам буде цікаво зіграти з таким сильним суперником та перевірити себе на його фоні.

– Чи під силу «Альтернативі» повторити успіх «Манзани» 3-річної давнини?
– Як то кажуть, поганий той солдат, який не мріє стати генералом. Тому, звичайно, хочеться здобути на цій стадії хороший результат, тим більше, керівництво нам вже поставило задачу.

– За рахунок чого «Альтернатива» може обіграти «Енергію»?
– Тактичних нюансів я, звісно, не розповім, але тут на перший план вийде психологія. Тут багато що буде залежати від того, хто і як підійде до цієї гри саме у психологічному плані. Перш за все, від цього буде залежати результат. Тому, до цієї гри важливо ретельно підготуватись.

«5х5».
Фото: Федерація футзалу Києва  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.