Офіційний сайт «Кардиналу-Рівне» повідомляє про те, що новим головним тренером команди буде відомий фахівець Станислав Гончаренко. Цього тренера не варто зайвий раз представляти. Зайвий раз не варто. Він відомий за своєю роботою у київському «Інтеркасі» та львівських «Таймі» та «Енергії». Останнім місцем роботи спеціаліста був київський «Політехнік», який грає у чемпіонаті Києва.

За свою тренерську кар’єру Станислав Гончаренко шість разів ставав чемпіоном України (тричі – з «Інтеркасом», двічі – з «Таймом» та одного разу – з «Енергією») та стільки ж разів вигравав Кубок України (тричі – з «Інтеркасом», двічі – з «Енергією» та одного разу – з «Таймом»). Окрім того, Гончаренко ставав володарем  Суперкубку України у 2009 році разом з «Таймом». Також Станислав Олександрович був у тренерському штабі збірної України, яка у 2001 році стала віце-чемпіоном Європи.

Таким чином, Гончаренко замінить на посаді головного тренера «кардиналів» Сергія Піддубного, який очолював команду протягом семи років.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Перший Футбольний

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.