У португальській Коімбрі триває чемпіонат Європи серед ВНЗ. Представники України, студенти ЧНУ ім. П. Могили, після не зовсім вдалого виступу на груповому етапі, тепер грають у «Last 16». Сьогодні миколаївці грали з опонентами з Німеччини – Університетом Мюнстера.

Цей поєдинок був схожий на трилер. Після першого тайму українці програвали з рахунком 1:2. Однак, у другій половині зустрічі нашим футзалістам вдалося забити тричі. Однак, на жаль, і пропустили миколаївці ще двічі. Таким чином, основний час завершився внічию – 4:4. А ось у серії післяматчевих пенальті перемогу святкували представники ЧНУ ім. П. Могили.

Отже, тепер наші футзалісти зіграють у чвертьфіналі «Last 16». Суперником команди ЧНУ ім. П. Могили буде студентський колектив з Університету Малаги. Іспанці сьогодні обіграли студентів з фінського Університету технології Тампере з рахунком 4:0. Зазначимо, що матч між командами ЧНУ ім. П. Могили та Університету Малаги відбудеться 26 липня.

Університет Мюнстера (Німеччина) – ЧНУ ім. П. Могили (Україна) – 4:4 (по пенальті – 1:2)