Найтитулованіший сербський клуб «Економац» з Крагуєваца 1 серпня провів перше тренування, тим самим, розпочавши підготовку до сезону-18/19. Правда, на цьому тренуванні команда Предрага Райіча була не в повному складі, а в кількості не менше 12 футболістів. Зокрема, поки в Крагуєвац не прибув українець Дмитро Сорокін, з яким контракт продовжений ще на один сезон.

Перед початком тренування перед футболістами виступив президент «Економаца», професор Веролюб Дугаліч, який подякував команді за перемогу в минулому чемпіонаті, а потім представив двох новачків – найвідомішого сербського футзаліста Марко Періч і бразильця Діванея, який раніше захищав кольори лісабонського «Спортинга». До речі, Діваней заповнив легіонерську позицію, яка звільнилася після відходу азербайджанця Віталія Борисова.

Далі Предраг Райіч озвучив план роботи на серпень місяць. Найближчі кілька днів футболісти будуть працювати в спорткомплексі «Єзеро», після чого на 12 днів відправляться в Златібор – це традиційне місце підготовки в передсезонний період. Далі команда повернеться в Крагуєвац, де протягом 10-ти днів буде працювати над фізичною підготовкою, а потім почне серію контрольних матчів, перший з яких запланований на кінець серпня.

Нагадаємо, що «Економац» є суперником «Продексіма» в основному раунді Ліги чемпіонів, і гра між чемпіонами Сербії і України відбудеться в Крагуєваці 4 жовтня.

За матеріалами офіційного сайту МФК «Продексім» (Херсон)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.