Львівська «Енергія» провела перший з трьох запланованих поєдинків у білоруському Гомелі. Першим суперником підопічних Валерія Легчанова став віце-чемпіон Білорусі, гомельський «ВРЗ», кольори якого захищають одразу кілька українців: Юрій Дегтяренко, Євген Рогачов, Артем Золотухін, Євген Клочко, Володимир Григор’єв та Валерій Грицовець. Власне кажучи, якщо поговорити про наших легіонерів, то одразу поговоримо про те, як вони зіграли у цьому поєдинку.

Юрій Дегтяренко захищав ворота «ВРЗ» до 31-ї хвилини. До цього часу він захищав ворота свого клубу в недоторканості, а потім був замінений на новачка «вагоноремонтників» Вадима Алешкевича, який потім пропустив гол від Олега Легендзевича. Клочко-молодший, Золотухін та Рогачов почали гру у стартовій четвірці, а Григор’єв (який вивів «ВРЗ» з капітанською пов’язкою) та Грицовець – у другій. Саме Грицовець, який нещодавно приєднався до складу «ВРЗ», відкрив рахунок у цій грі. І цей швидкий м’яч Валерія дуже довго залишався єдиним у цьому поєдинку. А от вже у другому таймі віце-чемпіона Білорусі ніби прорвало – хет-трик Рогачова та ще два голи гомельчан призвели до того, що вже у другій 20-хвилинці «енергетики» програвали з рахунком 6:0. І тільки після цього Легендзевич зміг забити «гол престижу». Як підсумок – перемога «ВРЗ» з рахунком 6:1.

«ВРЗ» (Білорусь) – «Енергія» (Україна) – 6:1
Голи:
Грицовець (4), Рогачов (21, 24, 34), Матвеєнко (26), Пінчук (29) – Легендзевич (35)

«ВРЗ»: Дегтяренко (Алешкевич, 31) – Є. Клочко, Золотухін, Рогачов, Пінчук, Григор’єв, Селюк, Лемешко, Грицовець, Матвеєнко, Березовський, Чернейко.
«Енергія»: Пітуля, Войтович – Струк, Коваль, Кузь, Танський, Пелех, Радевич, Легендзевич, Гасюк, Ременець, Абрамчук

Сьогодні «Енергія» проведе товариську гру з гомельським «БЧ», який у це міжсезоння очолив український спеціаліст Дмитро Камеко.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.