Один з потенційних суперників жіночої збірної України по відбору на чемпіонат Європи, збірна Молдови, у рамках підготовки до поєдинків Попереднього раунду Євро-2019 зіграє два товариських матчі зі збірною Румунії. Ці поєдинки відбудуться на майданчику спорткомплексу «Алексія». Молдавська збірна вже починає готуватись до цих спарингів. Для підготовки до них, а також до домашніх поєдинків Попереднього раунду Євро-2019 Денис Мельников та Роман Лупашку викликали шістнадцять футзалісток.

Воротарі: Думітріца Прісекарь ( «Норок»), Бьянка Друце («LTPS-2»).

Польові гравці: Ірина Топал, Валерія Русу (обидві – «Норок»), Анастасія Сиволобова, Анастасія Мельник (обидві – «Бельчанка»), Ванеса Андрієш, Вікторія Гурдіш, Люба Драгомир (всі – «Реал Сукчес»), Ана Арнауту («Максимум»), Надія Колесніченко, Маргарита Панова (обидві – «Алга»), Дойна Чобану, Наталя Кліпка (обидві – «Нарта»), Христина Мустяце, Людмила Караман (обидві – «Агаріста»).

А вже з 21 по 23 серпня жіноча збірна Молдови на майданчику «Футзал Арени ФМФ» у Чореску боротиметься зі збірними Білорусі та Вірменії за єдину путівку до Основного раунду, де вже чекають збірні України, Угорщини та Казахстану.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5», за матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Молдови

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.