Поєдинок проти збірної Хорватії може остаточно визначити, на якому місці у своїй групі фінішує чоловіча студентська збірна України. Наразі підопічні Олександра Косенка очолюють групу «С», маючи в активі шість очок з шести можливих. Тобто, у поєдинку з «картатими» українців влаштує і нічия. Однак, скільки вже прикладів, коли наші команди грали на нічию, а в підсумку поступалися своїм суперникам. Тому, про гру на нічию в поєдинку проти балканців не може бути і мови. Вочевидь, підопічні Олександра Косенка це все також розуміють.

Теоретично психологічний настрій у нашої команди має бути хороший. А як бути інакше після двох перемог поспіль? Однак, не виключаємо і такого варіанту, що подібний настрій буде і у хорватських футзалістів. Напередодні вони обіграли збірну Німеччини з рахунком 10:3. Тобто, після того, як хорвати програли збірній Таїланду з рахунком 2:6, вони отримали своєрідну моральну компенсацію. Але не будемо робити акцент на грі проти аутсайдера групи. Тут як раз важливо згадати, як «картаті» грали проти таїландців. Таїландські футзалісти фактично не дали балкарцям грати у свою гру. Більше того – коли балканці почали поступатись у рахунку, то вони почали грати проти своїх візаві більш жорстко, на межі, а подекуди і поза межею фолу. Тобто, хорвати намагались десь спровокувати суперника, вивести його з рівноваги. І тут підопічним Олександра Косенка треба бути уважними, адже немає сумнівів у тому, що хорвати цілком реально можуть десь спровокувати неприємні ситуації, які можуть вплинути на перебіг гри. Як можна уникнути можливих провокацій та грати у свою гру. Так, як грали з Німеччиною та Таїландом. Хоча, заради справедливості, зазначимо, що навряд чи гру проти збірної Таїланду у виконання українців можна назвати «своєю», адже вона була трохи в’язкою, і підопічним Олександра Косенка довелося докласти зусиль, щоб здобути перемогу.

Втім, такі перемоги теж важливі. Вони загартовують характер. А збірна України, як стверджує наставник нашої команди, завжди славилася своїм командним духом (кому, як не йому, колишньому капітану нашої збірної, це знати!). І завдяки цьому командному духу наша збірна цілком реально може у грі з хорватами вирішити задачу-мінімум, тобто – вийти з групи, та ще і з першого місця.   

Чемпіонат світу серед студентів. Чоловіки. Група «С»
Хорватія – УКРАЇНА.

21 серпня 2018 року. Казахстан. Алмати. «Халик Арена» – 11.00 

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.