21 серпня у Будинку футболу відбулася нарада за участю представників потенційних команд-учасниць Першої ліги, присвячена початку нового сезону. Захід відбувся під головуванням віце-президента Асоціації футзалу України Володимира Гримайла та спортивного директора – Валентина Вакули.

На засідання були запрошені представники 15 команд, що є потенційними учасниками Першої ліги. З них у заході взяли участь представники таких команд: «Донбасенерго» (Слов’янськ, Донецька обл.), «Шевченків край» (Черкаська обл.), «Food Centre-СумДУ» (Суми), АФ ФК «Кобра» (Харків), «Рятувальник» (Ромни), «Атлетик» (Бровари), «Дніпро» (Черкаси), Академія «Зоря» (Білозір’я).

Зазначимо, що 10 з 15 потенційних команд-учасниць вже попередньо підтвердили свою згоду на участь у розіграші чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Впродовж зустрічі обговорювалися питання формату, календаря, трансляцій змагання, заявкових періодів та інших аспектів. Учасникам заходу було запропоновано для обговорення два формати розіграшу чемпіонату:

1) у разі участі 10 та меншої кількості команд, розіграш відбуватиметься у два кола з роз’їздами та з раундом плей-оф (переможець регулярного чемпіонату напряму кваліфікується до півфіналу, а команди, які посядуть місця з 2 по 7 розігрують три перепустки до наступної стадії);

2) якщо остаточна кількість учасників буде більшою, ніж 10, розіграш проходитиме без стадії плей-оф, винятково у форматі регулярного чемпіонату.

Незважаючи на систему розіграшу, яка буде затверджена у подальшому, датою початку змагань одностайно визначено 6 жовтня. Орієнтовним терміном завершення чемпіонату стане 11 травня (дата останнього туру за умови проведення чемпіонату за форматом регулярний чемпіонат + плей-оф).

Окремо також було обговорено питання щодо обов’язковості інтернет-трансляцій домашніх матчів.

Було визначено, що у термін до 31 серпня 2018 року команди подають до АФУ письмове підтвердження участі у чемпіонаті та пропозицію щодо окремих аспектів проведення чемпіонату. Натомість, до 1 жовтня повинна бути проведена реєстрація гравців та заявка команд.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України
Фото: НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.