Наставник бронзового призера минулорічного чемпіонату серед команд Екстра-ліги Павло Пічкуров розповів про плани покровців на майбутній рік.

– Розкажіть про підготовку «Титана» до сезону.
– Перші збори ми проходили у селі Гаврилівка, яке розташоване поруч з Покровським. Спочатку тренувалися у лісі, потім перейшли до залу і там працювали протягом тижня. Після цього займалися загально-фізичною і тактичною підготовкою команди. 24 серпня ми зіграли контрольний поєдинок з новачком Екстра-ліги – «АРПИ Запоріжжя» на їхньому паркеті. Він завершився з рахунком 2:2. Окрім того, починаючи з 29 серпня ми проведемо низку поєдинків на міжнародному турнірі «Lviv Open Cup».

– Хто з новачків поповнив склад команди протягом міжсезоння?
– З нового сезону за «Титан» виступатимуть Богдан Свиридов, Максим Бессалов, Дмитро Калуков, які попередній чемпіонат провели у складі чемпіона України – «Продексіма». Окрім того, приєдналися до складу команди Микита Шпигар і Дмитро Мінтяник, які вже мають досвід виступів за клуб з Покровського.

– Питання щодо клубної структури у майбутньому сезоні. Чи матиме «Титан» другу команду?
– Це питання до керівництва клубу. Такою інформацією я не володію.

– Які завдання стоять перед «Титаном» наступного сезону?
– Прагнемо здобути перемогу в Екстра-лізі та стати володарем Кубка України. Керівництво нашого клубу завжди ставить перед командою амбітні завдання.

– Як оціните новий формат проведення чемпіонату серед команд Екстра-ліги?
– Мені подобаються ті зміни, які були затверджені. Хто буде стабільнішим – той і має перемогти у чемпіонаті! Саме такий формат покаже хто більш рівно проводить сезон.

– Цьогоріч стартує новий турнір під назвою Кубок ліги. Як ставитеся до цього нововведення?
– Це змагання для молодих хлопців. Особливо, якщо у когось є глибокий резерв – це взагалі чудово. Щодо завдань – вони не будуть надзвичайно серйозними, зважаючи на нашу коротку лавку.

– Кого вважаєте фаворитом майбутнього сезону та командою, яка може вистрілити?
– Як на мене, фаворитами є «Енергія» та «Продексім». Думаю, що ці команди будуть найбільш явними претендентами на золоті медалі. Щодо іншого аспекту – важко когось виділити.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України
Фото: Ігор СУПКАРЬОВ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.