У Бангкоку двома поєдинками завершився розіграш Міжконтинентального Кубку. У фіналі, який виявився суто бразильським, переміг «Магнус Футзал» на чолі з легендарним Фалькао.

Взагалі треба сказати, що якщо брати до уваги саме фінальне протистояння, то саме «Магнус» був у ньому фаворитом. Воно і не дивно, якщо враховувати кількість зірок, які грають за «жовто-чорних»: Фолья, Едер Ліма, той же Фалькао… Однак, по ходу першого тайму «Магнусу» не вдалося показати свій статус – на команду комади пішли за рахунку 0:0. А вже у другому таймі Фалькао та компанії вдалося двічі знайти ключі до воріт «Карлоса Барбози». І саме ці два голи принесли «Магнусу» перемогу та другий титул клубного чемпіона світу з футзалу.

А от у матчі за третє місце інтриги просто не було. «Барселона Ласса» знищила своїх опонентів з «Блювейв Чонбуррі», забивши у ворота своїх візаві по шість м’ячів у кожному таймі. Таїландці ж змогли у кожному таймі забити лише по голу. Результат – 12:2 на користь «блаугранас».

Результати вирішальних матчів Міжконтинентального Кубку.