Херсонський «Продексім» – чинний чемпіон України з футзалу. Вже у суботу, 8 вересня, херсонська команда протистоятиме у Львові місцевій «Енергії» у поєдинку за Суперкубок України. Втім, за тиждень суперкубкового матчу майбутні суперники заочно зустрілись у передсезонному турнірі  «Lviv Open Cup», де виступали у різних групах. Про підготовку «Продексіма» до нового сезону, зокрема до матчу за Суперкубок України, турнір «Lviv Open Cup», майбутнього опонента львівську «Енергію» та багато іншого охоче розповів в інтерв’ю нашому сайту головний наставник херсонської команди Жоао Карлос Барбоза.

– Карлосе, перш за все, вітаю Вас у Львові. Які Ваші враження від міста? Що сподобалось найбільше?
– Львів мені дуже подобається як місто. Дуже гарна архітектура у Львові, культурне життя міста також на високому рівні. Все дуже гостинно. Я дуже тішусь тим, що маю можливість разом з «Продексімом» побувати у вашому місті.

– Що скажете про передсезонний турнір «Lviv Open Cup», у якому брала участь Ваша команда?
– Щодо турніру, то можу висловити тільки своє щире захоплення. Ці змагання дуже важливі для усіх команд, що беруть участь у «Відкритому кубку Львівщини». «Lviv Open Cup» – чудова можливість якнайкраще підготуватись до сезону. Хочу подякувати «Енергії» за те, що вона зуміла організувати такий серйозний турнір та за її вклад у розвиток футзалу в Україні.

– Чим саме Вас привабив турнір «Відкритий кубок Львівщини»? Що в ньому особливого, на Вашу думку?
– Перш за все, мені сподобалось те, в якому місті буде відбуватися турнір. Окрім того, у турнірі брали участь дуже хороші команди, з якими цікаво перевірити свої сили. Інтенсивність змагань дуже потішила. Ми не помилились, коли вирішили взяти участь у «Lviv Open Cup».

– Чи стояли перед командою якісь конкретні турнірні завдання на «Відкритому кубку Львівщини»?
– У всіх змаганнях, в яких беремо участь, завжди ставимо перед собою максимальні завдання. Змогли ми їх досягнути чи ні? Це вже інше питання. Втім, цілі у нас завжди найвищі. Завжди хочемо здобути якнайкращий результат.

– «Lviv Open Cup», по суті, останній підготовчий рубіж, після якого вже стартує сезон в Україні. Наскільки, тим не менш, готовий до сезону «Продексім»? Наскільки колектив готовий до протистояння з «Енергією» за Суперкубок України?
– Вже минуло більше, аніж тридцять днів з того моменту, коли у нас розпочалися передсезонні збори, інтенсивні тренування. «Відкритий кубок Львівщини» теж займає велику частку у підготовці команди до нового чемпіонату. Протягом зборів, здебільшого, робили акцент на фізичній, а також тактичній підготовці команди. Щодо матчу за Суперкубок? «Енергія» – дуже сильна команда. Поєдинок за Суперкубок України є дуже важливим для нас. Впевнений, що нам доведеться добряче постаратись, щоб здобути задовільний для себе результат. Зробимо усе можливе, щоб підійти до матчу за трофей у максимальному тонусі.

– На «Lviv Open Cup» «Продексім» виступав у групі «B», а Ваш майбутній суперник по Суперкубку України «Енергія» (Львів)  – у групі «А». Чи переглядали матчі «енергетиків» наживо? Чи зробили вже якісь певні висновки про їхню гру?
– Так, звісно. Я переглядав матчі «Енергії» наживо, дивився відео з їхніх поєдинків. Це завжди дуже важливо для тренера – вивчати майбутнього суперника.

– Як вважаєте, участь «Продексіма» разом з «Енергією» в одному турнірі за тиждень до Суперкубку України надає Вам якусь перевагу у вивченні свого опонента? Чи, на Вашу думку, «енергетики» все-таки не показали усіх своїх «козирів» на «Lviv Open Cup»?
– Завжди повторюю, що у кожного тренера є своя стратегія. Матчі «Енергії» на цьому турнірі, безперечно, варто брати до уваги. Втім, гадаю, дещо може і змінитись безпосередньо перед матчем за Суперкубок України. Такий варіант виключати не варто. Тим не менш, такі можливі тактичні пертурбації суперника, переконаний, допоможуть нам у подальшому розвитку «Продексіма». Зможемо швидше підлаштовуватись під стиль тієї чи іншої команди.

– Які найсильніші сторони можете виділити у львівської «Енергії»?
– В «енергетиків» дуже багато сильних сторін. Вважаю, що загалом це дуже хороша команда. «Енергія» має чудову структуру, хороший тренерський штаб. Під час матчу за Суперкубок і дізнаємося їхні найсильніші сторони в грі (усміхається…). Наразі не можу точно відповісти на це запитання. Гра покаже.

– Ваш «рецепт успіху» для «Продексіма», щоб перемогти у Суперкубку України «Енергію»?
– Перш за все, ми повинні бути максимально сконцентровані. Повинна бути внутрішня впевненість у власних діях. До цього списку можна додати дуже багато пунктів, але найважливіше, вважаю, – це максимальна налаштованість.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Львівщини

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.