В останній уїк-енд вересня у Луцьку відбудеться традиційний турнір серед футзальних аматорських команд на призи «Волинської газети». Це буде вже ювілейний, десятий турнір. Тому, організатори сподіваються, що він пройде на високому рівні. Так само є великі надії, що і рівень учасників буде не менш високим.

За традицією, турнір на призи «Волинської газети» відкриває футзальний сезон у Волинській області. Тому, команди, які гратимуть у чемпіонаті області, матимуть хорошу можливість перевірити свої сили перед стартом офіційних змагань. До того ж, на турнір приїдуть і представники з інших регіонів України, що додасть турніру більш вагомого статусу. Загалом участь у турнірі на призи «Волинської газети» візьмуть близько двадцяти команд.

Зазначимо, що всі матчі турніру проходитимуть на майданчику КРЦ «Адреналін-Сіті» (вул. Карбишева, 1). Інформаційним партнером змагань буде сайт «5х5»

За всією інформацією про турнір на призи «Волинської газети» можна звернутися за телефоном: (066) 187-70-50, (097) 105-04-78 (Руслан Корпош)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.