Якщо не враховувати різноманітні товариські поєдинки та матчі в рамках представницьких турнірів, то гра проти збірної Угорщини була для «синьо-жовтих» першою офіційною. А тут вона ще і домашньою була. Тобто, для підопічних Олега Шайтанова це був серйозний стимул здобути першу перемогу в рамках Основного раунду жіночого Євро.

Підопічні Олега Шайтанова наче і непогано розпочали. Принаймні, було видно багання господарок майданчику заволодіти ініціативою вже зі стартовох хвилин. Однак, скоро «синьо-жовтим» довелось відіграватись. До голу призвела помилка Сагайдачної, після якої Коті залишилось лише не схибити по воротах. Однак, на тому проблемі збірної України не закінчились. Скоро Шипош скористалась помилкою Дубицької біля своїх воріт та зробила рахунок 0:2. Такого повороту подій, мабуть, мало хто чекав. Але варто сказати, що незважаючи на все, у збірної України були моменти для взяття воріт Надь. Неодноразово угорським воротам загрожували Воловенко, Форсюк, Сидоренко, але угоркам щастило. Хоча при цьому вони не завжди встигали за українками, внаслідок чого стали накопичуватись командні фоли. І це призвело до того, що на 13-й хвилині у ворота Надь був призначений дабл-пенальті, який реалізувала Дударчук. Таким чином, саме представниця «ПЗМС» стала автором першого гола жіночої збірної України у рамках чемпіонатів Європи. Однак, скоро такий же 10-метровий був призначений у ворота збірної України. І тут вже врятувала Сагайдачна, яка відбила удар Шипош, таким чином, трохи виправившись за епізод з першим пропущеним голом.

Ці два епізоди надихнули українок, і вони почали грати ще потужніше. У цей момент угорки почали трохи підсідати фізично, і підопічні Олега Шайтанова намагалися цим скористатись, проводячи дуже потужні за своїм темпом зміни. Однак, до взяття воріт справа так і не дійшла.

Натомість, вже на початку другої 20-хвилинки Форсюк вдалося зрівняти рахунок у матчі. А вже за кілька хвилин друга четвірка вивела збірну України вперед – 4:2. Після цього українки могли забивати ще, однак реалізація моментів підводила «синьо-жовтих». Зокрема, дуже хороший момент у середині другого тайму був у Сидоренко, однак вона не змогла його втілити у гол. А от угоркам вдалося забити. Хоча зробили вони це, м’яко кажучи, не зовсім коректно. Все почалося зі стика, в якому постраждала Воловенко. Арбітри гру не зупинили, і угорки, скориставшись цим, забили третій м’яч у ворота Сагайдачної. А згодом підопічним Яноша Домбо вдалося зрівняти рахунок. Сагайдачна намагалась поборотися з Шипош на «другому поверсі», і в результаті м’яч від рук нашого воротаря опинився у воротах збірної України. Після цього Сагайдачну в «рамці» замінила Цикаленко.

Рахунок 4:4, в принципі, влаштовував угорок, тому вони намагались у ці хвилини більше зіграти на оборону, хоча при першій ліпшій нагоді йшли вперед та намагались забити. Збірну України нічия не влаштовувала. Тому, логічно, що підопічні Олега Шайтанова йшли вперед великими силами. Особливо це стало помітно вже наприкінці поєдинку. Однак, як не намагались українки вирвати перемогу, а фінальна сирена зафіксувала бойову нічию – 4:4.

Україна – Угорщина – 4:4
Голи:
Дударчук (13 – з 10-метрового), Форсюк (21), Сидоренко (23), Бабенко (23) – Кота (7, 30), Шипош (11), Сагайдачна (32 – автогол)

Україна: Сагайдачна (Цикаленко, 32) – Тітова, Форсюк, Воловенко, Павленко – Сидоренко, Дударчук, Бабенко, Дубицька
Угорщина: Надь – Шипош, Чепрегі, А. Варга, Кота – Сабо, Крешеніц, Галь, Гельб
Попередження: Дубицька (33) – Чепрегі (8), А. Варга (34)
На 15-й хвилині Шипош (Угорщина) не реалізувала 10-метровий (воротар) 

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Павло КУБАНОВ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.