Для «ІнБева/НПУ» та «Енергії» звітна очна зустріч була важливою в плані здобуття турнірних очок, адже у жодної з цих команд перед цим не було залікових пунктів. «Пивовари» перед цією грою отримали підсилення у вигляді Бакума та Мороховця. Але питання полягало в тому, як наставник «фіолетових» Валерій Директоренко скористається цим кадровим ресурсом. Тобто, було зрозуміло, що у «ІнБева/НПУ» знову будуть оновлені четвірки. Так і сталось. Бакум вийшов у стартовому квартеті об’єднаної команди, а Мороховець – у другому. Що стосується «Енергії», то Валерій Легчанов зробив мінімальні зміни, але вони, вочевидь, були продиктовані останніми результатами львів’ян. Так, у ворота повернувся Войтович. Окрім того, мінімальні зміни відбулись і у квартетах «зелено-білих». Зокрема, Ковальчук зайняв місце Гасюка у стартовій четвірці, а Коваль перейшов у другу «ланку».

У стартовому відрізку гри було видно бажання «пивоварів» забити першими та порадувати рідних вболівальників. «Пивовари» робили ставки на дальні удари, за які здебільшого відповідав Смоловик. Але Войтович був готовий до таких подій, тому коли було треба, він парирував такі «постріли». Однак, варто відзначити, що в деяких епізодах голкіпер «Енергії» дійсно рятував свою команду. «Енергія» теж не сиділа, склавши руки, і в кількох епізодах була близькою, щоб змусити Бірова капітулювати. Варто також відзначити, що у «енергетиків», на відміну, від домашнього програного матчу з «АРПИ Запоріжжя», стала трохи краще йти гра через «стовпів». Тому, і Кузь, і Легендзевич, виходячи на паркет ФОКу в своїх четвірках, постійно тримали оборону господарів у напрузі. Однак, по ходу першого тайму львів’янам не вдалося скористатися бодай би раз цією опцією – гру через «стовпа» – таким чином, щоб повести в рахунку. Також зазначимо, що по ходу першого тайму також було багато боротьби, що, безумовно, теж впливало на те, що обом командам не вдавалось відкрити рахунок.

Тим не менш, вже у другому таймі гра трохи пожвавішала. Перш за все, за рахунок того, що «Енергія» почала грати трохи швидше в атаці. Хоча при цьому вона могла і пропустити. Принаймні, мали можливості для голу той же Смоловик, а також Войток. Однак, львів’яни по ходу другої 20-хвилинки стали створювати моменти з більшим акцентом на гол, і це все-таки дало свої плоди. Щоправда, мабуть, не зовсім так, як цього чекали самі гості. На 27-й хвилині підопічні Валерія Легчанова заробили штрафний. За фол, який призвів до цього «стандарту», Мороховець отримав жовту картку. Покарання за це прийшло миттєво. Коваль відважився на прямий удар зі штрафного з центра майданчику, а Біров якимось чином не зміг зреагувати. Так було відкрито рахунок у цій грі.

Підопічні Валерія Директоренка, мабуть, не одразу збагнули, що сталося. Цим би скористатись «Енергії», однак після забитого м’яча у «енергетиків» трохи збився приціл, що, звичайно, залишало шанси «ІнБев/НПУ» на порятунок. І скоро господарі майданчику стали більш активно шукати щастя біля воріт Войтовича. Однак, голкіпер «Енергії» тримав свою «рамку» на замку. І чим менше залишалось часу до кінця гри, тим частіше виникало питання: чи підуть «пивовари» з п’ятим польовим? Врешті-решт, пішли наприкінці матчу, але навіть маючи на одного гравця більше, підопічним Валерія Директоренка не вдавалося вразити ворота гостей. А от «енергетикам» на 39-й хвилині це вдалося зробити, причому двічі протягом кількох десятків секунд. Спочатку Радевич, який втік у відрив, першим дотиком дотепно прийняв м’яч, а потім пробив у протихід захиснику, який опинився у воротах. А трохи згодом той же Радевич влучив у порожню «рамку» та зробив рахунок 3:0 на користь віце-чемпіонів України. Фактично ці два голи «вісімки» львів’ян і вирішили долю матчу на користь «енергетиків», які у підсумку здобули свою першу перемогу в нинішньому чемпіонаті Екстра-ліги.

«ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Енергія» (Львів) – 0:3
Голи:
Коваль (27), Радевич (39, 39)

«ІнБев/НПУ»: Біров – Войток, Бакум, Чеберяк, Смоловик – Горло, Мороховець, Яблонько, Литвиновський – Лясковський
«Енергія»: Войтович – Кузь, Писько, Струк, Ковальчук – Легендзевич, Радевич, Пелех, Коваль – Гасюк
Попередження: Литвиновський (14), Чеберяк (21), Горло (25), Мороховець (27) – Пелех (22), Писько (33), Струк (34)

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: «Спортивний Житомир»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.