Свідомо чи не свідомо, але на перших хвилинах поєдинку гостям з Краматорська довелось трохи попрацювати на оборону, адже «Атлетік», як ми і передбачали, зробив ставку на швидкий гол та мав три непоганих нагоди для взяття воріт Удовиченка. Однак, голкіпер «Авангарда» не пропустив на старті гри. Підопічні Олександра Хурсова мали один момент у виконанні Байцура, однак тому не вдалося відзначитись. Натомість, це на 5-й хвилині зробив Стромілов, який опинився першим на м’ячі після удару Замятіна. І якщо після цього «Атлетік» ще намагався якимось чином відповідати, то після того, як Байцур зробив рахунок 2:0 на користь «Авангарда», то це вже був серйозний «дзвіночок» для підопічних Олександра Славінського.

Але склалося враження, що господарі майданчику не почули цей «дзвіночок». А дарма. Тому що дуже скоро в усій красі показав себе Євген Юнаков, який двічі протягом короткого проміжку часу відзначився у воротах Воронкова. Зазначимо, що в цих двох гольових атаках Юнаков класно зіграв індивідуально. В принципі, у капітана «Авангарда» був серйозний стимул добре зіграти у цій грі. У поєдинку третього туру проти «Food Centre-СумДУ» саме Євген «привіз» у свої ворота гол, який зрештою призвів до нічийного результату. А тепер два його голи призвели до того, що рахунок став 4:0 на користь підопічних Олександра Хурсова. Більше того – якщо «Атлетік» раніше проявляв бодай би якось активність, то тепер не було видно, за рахунок чого броварчани зможуть змусити капітулювати Удовиченка.

Хоча на початку другої 20-хвилинки «Атлетік» спробував знову активізуватись. Однак, «Авангард» грамотно грав у захисті, нівелюючи небезпеку біля воріт Удовиченка. За великим рахунком, голкіпер гостей рідко вступав у гру. Але якщо і вступав, то надійно захищав свої ворота. У той же час «Авангард» іноді намагався ловити своїх опонентів на контратаках. І на 28-й хвилині один такий випад завершився голом Виставного. Після цього «Атлетік» пішов з п’ятим і довгий час намагався за допомогою зайвого гравця все-таки «розмочити» Удовиченка. Однак, зробити це не вдавалось. «Аваанард» продовжував грамотно захищатись, перекриваючи всі можливі ходи для атак. А на 34-й хвилині Доманському вдалося вразити порожні ворота «Атлетіка» та зробити рахунок 6:0 на користь «Авангарда». Більше того – за хвилину рахунок міг і збільшитись, якби Іванов забил дабл-пенальті.

Варто віддати належне бровар чанам, які все-таки намагались забити бодай би «гол престижу». І наприкінці гри Степаненко зміг двічі відзначитись у воротах «Авангарда», чим суттєво підсолодив гірку пігулку поразки. А міг капітан «Атлетіка» відзначитись хет-триком, проте 10-метровий у його виконанні не став результативним.

Таким чином, «Авангард» здобув першу перемогу в сезоні та зміг суттєво поліпшити своє турнірне становище.  

«Атлетік» (Бровари) – «Авангард» (Краматорськ) – 2:6
Голи:
Степаненко (39, 40) – Стромілов (5), Байцур (10), Юнаков (11, 14), Виставний (28), Доманський (34)

«Атлетік»: Воронков (Шульга, 28) – Лапа, Степаненко, Бульбін, Гнезділов – Макаренко, Івонко, Загура, Бодров – Корольчук
«Авангард»: Удовиченко (Чабанов, 35) – Сорін, Юнаков, Байцур, Стромілов – Іванов, Замятін, Рибак, Доманський – Єфименко, Виставний, Кабак, Нагорний
Попередження: Степаненко (26)
На 35-й хвилині Іванов («Авангард») не реалізував 10-метровий (мимо)
На 40-й хвилині Степаненко («Атлетік») не реалізував 10-метровий (мимо)

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.