Наставник «ПЗМС» Микола Кудацький, якщо чесно, трохи здивував своєю стартовою четвіркою. Він вирішив зробити так, щоб його провідні гравці грали не в одному квартеті, а в різних. І, забігаючи наперед, скажемо, що це був непоганий хід, який змушував «будстарівок» грати здебільшого в обороні.

І дійсно – вже з перших секунд полтавчанки почали тиснути на ворота Митрофанської. Мало того, що вони грали першим номером, створюючи напругу біля чужих воріт, так ще застосовували високий пресинг. Безумовно, це не могло не створювати нервовість у гостей. Однак, при всьому цьому господарки майданчику іноді помилялись у простих ситуаціях, які призводили до випадів на ворота Цикаленко. Саме помилка та контрвипад призвели до того, що вже на 3-й хвилині Козаченко вивела «Будстар-НПУ» вперед. З одного боку – такий перебіг подій був трохи нелогічним. А з іншого – підопічні Миколи Кудацького самі винні в цьому пропущеному голі, адже припустились помилки біля своїх воріт.

Після цього «заводчанки» спробували швидко відігратись, але зробити цього їм не вдалося. Перш за все, «завдяки» невдалій реалізації своїх моментів та вдалій грі Митрофанської. Втім, незадовго до екватору першого тайму Мочаловій таки вдалося зрівняти рахунок, забивши п’яткою. Зазначимо, що це вже другий подібний гол Маргарити в цьому сезоні. Забитий гол завів полтавських футзалісток, які мали бажання все-таки вийти вперед. І якби підопічні Миколи Кудацького реалізовували бодай би якусь частку своїх моментів, то, можливо, вже і вели б у рахунку. Однак, під час першого тайму траплялись і такі епізоди, коли «Будстар-НПУ» міг втілити у голи свої контратаки. Так, одного разу ледь не забила Марченко. А за 11 секунд до перерви ще один випад ледь не завершився голом Форсюк, але капітану київської команди не вдалося переправити м’яч у ворота.

Приблизно така ж картина була і протягом більшої частини другого тайму. «ПЗМС» намагався здебільшого грати першим номером, а «Будстар-НПУ» чекав на свій шанс у контратаці. До того ж, помилки полтавчанок створювали всі умови для подібних випадів. І вже на 31-й хвилині помилка Бабенко призвела до виходу Козаченко віч-на-віч з Цикаленко та голу у ворота «ПЗМС». Такий розвиток подій не влаштовував «ПЗМС». «Заводчанки» пішли на штурм воріт Митрофанської, але вона надійно грала на «останньому рубежі». Хоча все могло би змінитись, якби в одному з епізодів арбітри призначили 6-метровий за фол проти Дударчук. Однак, свистки представників Феміди промовчали, і після цього «Будстар-НПУ» спробував закріпити свою перевагу, та цього не сталося. А остаточно стало зрозуміло, що гості з Києва вже не відпустять перемогу на 40-й хвилині, коли Бабенко отримала другу жовту картку. Киянки, звичайно, могли би спробувати реалізувати більшість, але вони вирішили просто довести матч до переможного кінця. Що їм, власне кажучи, і вдалося.

Отже, «Будстар-НПУ» здобув свою дебютну перемогу в чемпіонаті України серед команд Вищої ліги. А «ПЗМС» вдруге програв прямому конкуренту за медалі. Більше того – це перша домашня поразка полтавчанок у цьому сезоні.     

«ПЗМС» (Полтава) – «Будстар-НПУ» (Київ) – 1:2
Голи:
Мочалова (9) – Козаченко (3, 31)

«ПЗМС»: Цикаленко – Бабенко, Волосина, Келеп, Барсова – Є. Шаповал, Завгородня, Мочалова, Дударчук –
«Будстар-НПУ»: Митрофанська – Фесенко, Козаченко, Марченко, Форсюк – Зеленська, Соломаха, Коденець
Попередження: Бабенко (38)
Вилучення: Бабенко (40 – повторне попередження)

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5» 
Фото: Павло КУБАНОВ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.