Перед вирішальними матчами Кубку ліги своєю експертною думкою щодо можливих результатів матчу за третє місце та фіналу поділився капітан першолігового «Food Centre-СумДУ» Максим Мисловський.

«Енергія» – «АРПИ Запоріжжя»

– Дуже цікавий матч очікується за третє місце. Обидві команди на цьому турнірі виглядають здорово. Однак, у даному матчі перевага, я думаю, у господарів майданчику. Всё-таки, у Запоріжжі вони дають бій будь-якому супернику, а за рахунок ігор у Кубку Ліги набрали непогану форму. «Енергія» за рахунок досвіду може досягти позитивного результату, проте, все ж я думаю, що «АРПИ» вдома забере комплект медалей.

«Продексім» – «Ураган»

– Я думаю, що «Ураган» виграє. Зараз у команду влилася нова кров, плюс сплав молодості і досвіду. Видно, що вони поборються не тільки за Кубок ліги, але і за перемогу в чемпіонаті. Та й «Урагану» ця перемога потрібніше, як мені здається. Давно у них не було трофеїв. У «Продексіма» завжди стоять завдання завойовувати все трофеї, не виключенням стане і цей турнір. Але я все ж ставлю на бажання «Урагану».

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Ілона КУПАВКА

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.