Як відомо, 4 та 5 грудня збірна України мала би зіграти два товариських матчі проти збірної Португалії у запорізькому Палаці спорту «Юність». Однак, через введення у десяти областях України (у тому числі і Запорізькій) воєнного стану, УЄФА та МЗС Португалії не рекомендували їхати в Україну. Тому, тепер вже українській стороні довелось оперативно корегувати плани, оскільки виник варіант проведення двох товариських матчів зі збірною Португалії на її території. Тому, 4 та 5 грудня ці два «товарняки» пройдуть у португальському місці Ріу-Майор.

Звичайно, враховуючи всі ці обставини, невеличка перевага, вочевидь, буде на боці чинних чемпіонів Європи. Тому, в першій грі, мабуть, треба чекати швидкого спурту від підопічних Жоржа Браза, які, мабуть, спробують забити на перших хвилинах, щоб потім контролювати гру. А це означає, що українській команді, перш за все, буде дуже вадливо вистояти саме у дебюті гри. Звичайно, виникають питання в контексті адаптації до майданчику місцевої арени. Якщо підопічні Олександра Косенка за такий короткий термін встигли адаптуватись до майданчику спорткомплексу в Ріу-Майорі. Якщо «синьо-жовті» встигли адаптуватись, то у них з’являться шанси не пропустити швидкий гол (це – по-перше) та зіграти більш-менш пристойно (це – по-друге). Принаймні, враховуючи останні події, можна поки що розраховувати на це.

Хоча з іншого боку – а чим українська команда гірша за португальську? Скільки разів наша команда грала проти «європейських бразильців», і майже завжди (за деякими винятками) давала серйозний бій. Тому, є привід сподіватись на це і в двох найближчих матчах. А конкретно – в першому з них, якщо мова йде про нього. Разом з тим, будемо сподіватись на те, що збірна України зможе зробити сюрприз та здивувати збірну Португалії.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: УЄФА  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.