Очне протистояння «будівельників» та «соколят» завершувало програму 14 туру. Одразу складно згадати, коли поєдинок в Одесі розпочинався пізніше за всіх. Але тепер сталося саме так. Втім, на настрій обох команд це не мало би вплинути. Особливо на настрій одеситів, які хотіли зробити подарунок своєму наставнику Федору Пилипіву, який напередодні відсвяткував свій день народження. До того ж, одесити, мабуть, хотіли зробити все для того, щоб вийти з останнього рядка турнірної таблиці. І це було для господарів майданчику серйозним стимулом.

Обидві команди запропонували з самого початку високий пресинг. Тому, навряд чи дебют поєдинку можна було б віддати одній з команд. А вже на 5-й хвилині команди обмінялись небезпечними моментами. Причому, епізод, який був у Подлюка, був куди більш небезпечним, ніж той, який мав Соцький. Та і взагалі по першому тайму можна було зробити висновок, що Подлюк був одним з найактивніших у складі «Сокола». Однак, не тільки він створював проблеми для одеських «будівельників». Доводилось Панібратцю вступати у гру і після спроб інших «соколят». Хоча не варто казати, що «Епіцентр К Авангард» тільки відсиджувався в обороні. Скоріше, навпаки. Завдяки активності Гірки попереду, підопічним Федора Пилипіва вдавалося тримати у напрузі і Чеха, і його польових партнерів по команді. Зрештою, саме одеситам і вдалося відкрити рахунок. Це сталося під завісу першого тайму, коли Чех нічого не зміг вдіяти після удару Остапчука, який і став результативним.

Фактично забитий «гол у роздягальню» мав би надати одеській команді додаткову перевагу. Перш за все – психологічну. І це міг би підтвердити Костянтин Бондаренко, якби забив на початку тайму. Однак, «Соколу» вдалося прийти до тями майже одразу з початком другої половини зустрічі. Яскравим підтвердженням цього став гол Подлюка на 25-й хвилині. На цьому подоляни не зупинились, і вже скоро Хамдамов мав би виводити «Сокіл» вперед, однак фарт був на боці одеситів. Такий початок другої 20-хвилинки не входив у плани господарів майданчику. Але факт залишався фактом – їм тепер довелось відіграватись. А зробити це виявилось дуже складно. До того ж, «соколята» не хай і не так явно, але все-таки контролювали гру.

А після екватору другого тайму на авансцену знову вийшов Подлюк. Саме йому вдалось вивести «Сокіл» вперед. Тут одразу треба зазначити, що пас від Вербового був дуже хороший, що і призвело до взяття одеських воріт. Не менш класна комбінація трохи згодом призвела і до третього голу у ворота «будівельників». Цього разу Хамдамов вивів Подлюка фактично на порожні ворота, і Артур оформив хет-трик.

І тільки після цього одеситам вдалося скоротити розрив у рахунку завдяки голу Остапчука. Для підопічних Федора Пилипіва з’явилась надія на порятунок цього поєдинку. Однак, незважаючи на всі зусилля, здобути бодай би нічию «Епіцентр К Авангард» не зміг.

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:3
Голи:
Остапчук (19, 35) – Подлюк (25, 32, 35)

«Епіцентр К Авангард»: Панібратець – Остапчук, Соцький, К. Бондаренко, О. Бондаренко – Бральчук, Дрозд, Теряєв, Гірка – Коваленко  
«Сокіл»: Чех – Борисевич, Подлюк, Вербовий, Щербань – Хамдамов, Сорока, Первєєв, Кручек – Черниш  
Попередження: Гірка (22) – Щербань (36)

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: «Футзал Одеси»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.