Суперник юніорської збірної України по Основному раунду відбіркового етапу чемпіонату Європи (U-19), збірна Румунії, зіграла другий товариський матч з французькими однолітками. Нагадаємо, що у першій грі румунські футзалісти програли з рахунком 4:5.

Тепер же румуни прагнули взяти реванш. І два голи, які були забиті Боснягою та Балінтом, це підтверджували. Такий початок зустрічі став несподіванкою для французів, які протягом першого тайму не змогли бодай би відквитати один м’яч. Натомість, вже у другому таймі «галльським півням» вдалось не тільки зрівняти рахунок, а і вийти вперед. Щоправда, свою мінімальну перевагу «Ле Блю» не втримали. За 54 секунди до кінця матчу Гавріла зміг зрівняти рахунок. Як підсумок – нічия 3:3.

Нагадаємо, що юніорська збірна України зіграє свій матч відбору на Євро (U-19) проти збірної Румунії 27 березня.

Франція (U-19) – Румунія (U-19) – 3:3
Туре (28, 38), Мельберк (29) – Босняга (2), Балінт (4), Гавріла (40)