Перший товариський поєдинок між збірними України та Хорватії, який був зіграний 9 квітня, вочевидь, надав багато інформації для роздумів тренерам обох команд. Особливо, мабуть, це стосується нашої збірної. Тому що у першій грі нашої команди проти «картатих» наче і були непогані комбінації, і моменти біля воріт Башковича створювались, але були проблеми з завершальною стадією атак. Точніше, м’яч просто не йшов у ворота балканців (за винятком голу, який забив Білоцерківець). Але все це можна виправити у другій грі, чи не так? Тим більше, мабуть, і самі «синьо-жовті» це розуміють. Тому, є велика ймовірність того, що підопічні Олександра Косенка гратимуть у другому поєдинку проти хорватів значно активніше. І сподіваємось, що це принесе свої плоди.

Але водночас треба згадати і про контратаки хорватів. У першому поєдинку вони були небезпечними. І це ще «картаті» грали напіврезервним складом. А уявіть собі, що було би, якби у Запоріжжя приїхали лідери хорватської збірної? Тоді, безумовно, атаки балканської команди були би більш гострими. Але ми бачимо, що і ця команда, яку привіз Мато Станкович, є дуже міцною. Хорвати показали себе непоступливими бійцями в обороні, які заряджені на контратаки. Яка протедія цьому може бути? Один з рецептів ми бачили в першій грі, коли українці грали першим номером. Однак, до підсумкової перемоги це не призвело. Але до неї можуть привести нестандартні дії «синьо-жовтих». У Олександра Косенка вистачає гравців, які можуть діяти нестандартно: Шотурма, Корсун, Педяш, Радевич… І, можливо, треба буде зробити акцент саме на їх гру, а не на четвірку з двома «стовпами» Білоцерківцем та Разувановим, які грали в одній «ланці». Принаймні, така думка у автора цих строк. Хоча і без того, скоріше за все, наставник нашої збірної зробить деякі зміни у четвірках. Втім, це поки що лише здогадки…

А чого ж нам все-таки чекати від гри збірної України у поєдинку з хорватами? Все-таки, очікуємо більш впевненої гри попереду. А вона може бути, до речі, і завдяки трибунам, які, сподіваємось, будуть надихати «синьо-жовтих» на хороший результат.

Товариський матч № 2.
Україна – Хорватія

10 квітня 2019 року. Запоріжжя. Палац спорту «Юність» – 19.00.
ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
Прогноз «5х5» – 2:1

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Сергій ЛЕВИЦЬКИЙ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.