Чемпіон України серед жіночих команд, столичний «IMS-НУХТ», стартував на третьому за ліком турнірі «Women`s European Tournament», який вважається неофіційною жіночою Лігою чемпіонів з футзалу. Свій перший матч на цих змаганнях, які проходять в іспанській Мурсії, підопічні Тараса Шпички зустрічалися з чемпіоном Італії – командою «Kick Off». По ходу першого тайму киянки мали кілька непоганих моментів для того, щоб забити, але зробити це нашим футзалісткам так і не вдалося. Натомість, італійки чотири рази протягом першого тайму «розписались» у воротах Кислової. А у другій половині зустрічі «Kick Off» «відвантажив» українським чемпіонкам ще три голи. Таким чином, чемпіонки України стартували з розгромної поразки 0:7.

«IMS-НУХТ» (Україна) – «Kick Off» (Італія) – 0:7
Ванін (2, 11), Вієрія (12, 35), Деліа (15), Моніка (32), Антонелла (39)

Сьогодні «IMS-НУХТ» зіграє з чемпіоном Португалії, «Бенфікою». Початок гри о 20.00 за київським часом.

Також пропонуємо Вашій увазі результати інших матчів першого ігрового дня «Women`s European Tournament».