Як відомо, наступного року Литва має приймати чемпіонат світу з футзалу. Наразі ця балтійська країна веде підготовку до цієї події. На якій стадії перебуває підготовчий процес, перевірили наочно представники ФІФА, які відвідали Литву з чотириденним візитом. У складі офіційної делегації були менеджер турнірів ФІФА Хайме Ярза, лідер з футзалу та пляжного футболу ФІФА Касра Хаджи, а також спеціалісти з трансляцій та маркетингу. Всі вони зустрілись з президентом Федерації футболу Литви Томасом Данилевичусом та генеральним секретарем Едгаром Станкявічусом.

У ході візиту офіційна делегація відвідала п’ять міст – Вільнюс, Каунас, Шауляй, Паневежіс та Клайпеду. За словами Хайме Ярзи, спершу була ідея про три міста, але тепер є розмова про п’ять міст. «Ми вважаємо, що цей візит був дійсно продуктивним – ми відвідали п’ять міст, нам сподобалися арени, які, здається, добре підготовлені для організації чемпіонату світу. ми зустріли професіональну команду, яка готується до турніру. Одним з найбільш важливих питань, котрі зараз буде вирішити, які міста і арени будуть організовувати турнір.» – зазначив Ярза.

У свою чергу, Томас Данилевичус, підсумовуючи результати візиту представників ФІФА, висловив своє задоволення від візиту офіційних осіб: «Приємно, що робота успішно набирає обертів, і координація процесу з ФІФА йде за графіком. Після відвідин ми отримали позитивну оцінку доступних арен, які мають відповідну інфраструктуру для змагань і зажадають тільки технічних змін при зміні паркету і підготовки до телевізійних трансляцій. Продовжаться переговори з аренами і муніципальним самоврядуванням, а також складання бюджету з ФІФА.».

Нагадаємо, що чемпіонат світу відбудеться у Литві з 12 вересня по 4 жовтня 2020 року.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Федерація футболу Литви

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.