Юнацька збірна України (U-17) сьогодні зіграла у фіналі міжнародного турніру «Montesilvano Futsal Cup». Суперником підопічних Віталія Одегова був італійський клуб «Чіолі Аріччіа Вальмонтоне». З цією командою «синьо-жовті» зустрічались у груповому раунді, і тоді була зафіксована нічия. Однак, тепер мав би бути виявлений переможець, а він, як відомо, лише один.

Для української команди поєдинок вийшов, на жаль, невдалим. Підопічні Віталія Одегова першими пропустили внаслідок помилки та непорозуміння між гравцями нашої збірної. Окрім того, скоро українцям довелось пограти дві хвилини у меншості, оскільки червону картку отримав Дмитро Бабілов. «Синьо-жовті», вистоявши дві хвилини у меншості, трохи згодом пропустили ще один м’яч. Невеличку надію на порятунок міг би вселити Семенченко, але він не забив 10-метровий. Щоправда, українцям через деякий проміжок часу вдалося відквитати один м’яч завдяки Британу. Однак, італійські візаві все-таки залишили останнє слово за собою, забивши третій м’яч. Таким чином – перемога «Чіолі Аріччіа Вальмонтоне» з рахунком 3:1.

Україна (U-17) – «Чіолі Аріччіа Вальмонтоне» (Італія) – 1:3