Як ми вже повідомляли, жіноча команда НПУ ім. Драгоманова стартувала з перемоги на чемпіонаті Європи серед університетів, обігравши університет Мюнстера з рахунком 3:2. Кореспондент «5х5» поспілкувався з тренерами столичних «драгоманівок» Русланом Мішаровським та Олександром Ратичем, які проаналізували згаданий поєдинок.

– Що можете сказати по гру з німкенями?
Р. М.:
Скажу чесно, нас здивував рівень готовності наших суперниць. Вони за рахунок атлетизму та дисципліни, яка притаманна німецьким командам у будь-якому виді спорту, виглядали непогано. Однак, індивідуально вони, звичайно, не такі сильні. Тим не менш, я скажу, що ми перемогли в цій грі за рахунок самовіддачі та характеру, адже ми по ходу матчу двічі відігравались. Дівчата молодці, виконали все, що ми просили, особливо це стосується високого пресингу. Саме завдяки йому були забиті другий та третій голи нашої команди.

– Кого можете виділити у нашій команді за підсумками цієї гри?
Р. М.:
Однозначно – Шульгу, яка сама два рази забила, а також віддала гольову передачу. Також, мабуть, треба виділити і Гриценко, яка дуже багато боролась за м’ячі та задавала тон грі своєї четвірки.

О. Р.: Я би ще додав Єрьоменко та Бурлаченко, які теж виділялись та зробили значний внесок у цей результат. До того ж, Єрьоменко подекуди грала і в першій четвірці, тому що немає причин тримати в одній четвірці двох однотипних гравців.

– Вибір четвірок був зроблений за рахунок зіграності дівчат?
О. Р.:
Ні, він був зроблений за підсумками десяти днів тренувальних зборів. Про зіграність тут не може бути мови, адже «Будстар-НПУ» зіграв свій останній матч два місяці тому (фінал Кубку України), а «ПЗМС» та «Тesla» не грали два з половиною, а то і три місяці. Варто розуміти, що у дівчат зараз відпустка, тому що наразі триває міжсезоння. Тому, ми постарались під час зборів бодай би з більшого привести дівчат у нормальні фізичні кондиції та награти четвірки.

– За рахунок чого можна обіграти двох наступних суперників – університет Порту та університет Мурсії?
О. Р.:
Однозначно – за рахунок самовіддачі та виконання тренерських установок. Якщо у наших дівчат буде в цих матчах така ж самовіддача, як у грі з німкенями, то можна розраховувати на позитивний результат. Але водночас треба розуміти, що фізичні сили не безмежні, і головне, щоб їх вистачило на ці важливі поєдинки. Також сподіваємось, що у нас не буде кадрових втрат, і Гриценко зможе відновитись та допомогти нам, адже це – одна з наших провідних футзалісток.

Р. М.: Я додам, що ми подивились поєдинок між іспанками та португалками. Обидві команди виглядали повільно у захисті. Тому, можна з ними спробувати пограти у швидкий футзал. Але якщо казати про тактичний бік, то тут перевага буде в іспанок, які дуже підковані тактично. І тут ми зможемо в якості альтернативи надати лише самовіддачу.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.