Єдиний представник Житомира у футзальній Екстра-лізі, ФК «ІнБев/НПУ» вийшов з відпустки і розпочав підготовку до нового сезону. Команда зібралася у Житомирі 31 липня, гравці пройшли медогляд і три дні потренувалися в місцевому гідропарку. В понеділок, 5 серпня, команда вирушила на десятиденний збір в Карпатах.

Команда готується під керівництвом Михайла Соколовського, який замінить Валерія Директоренка на посаді головного тренера команди Екстра-ліги. За словами президента житомирського клубу Костянтина Кожанова, Валерій Директоренко залишиться в структурі клубу, але буде виконувати інші функції.

Також, серед головних змін напередодні сезону – команда повністю перебазовується в Житомир. І не лише гратиме тут, а й повністю житиме і тренуватиметься під час чемпіонату. Про це детально розповів Костянтин Кожанов.

– Як команда готуватиметься до сезону?
– Команда зібралася 31 липня в Житомирі, всі хлопці пройшли медогляд. Далі три дні позаймалися в гідропарку. А 5 серпня вирушили на десятиденні збори в Буковель. Там планується робота над «фізикою». Після повернення в хлопців буде два дні перепочинку і далі плануємо взяти участь у турнірі в Дніпрі. Далі – тижневий етап тренувань в Житомирі. Потім запланована участь у «Кубку Львівщини», який традиційно проводить львівська «Енергія» з 27 по 31 серпня. Далі – декілька вихідних і вже до старту сезону команда працюватиме в залі безпосередньо в Житомирі.

– Хто задіяний на зборах?
– На зборах беруть участь порядка 18 футзалістів, але остаточне рішення по складу буде прийматися ближче до старту сезону. Плануємо залишити 14 гравців. Але поки не хочу називати ніяких прізвищ взагалі. 

– Михайло Соколовський буде новим тренером?
– Команду в Екстра-лізі буде тренувати Михайло Соколовський, який показав дуже хороші результати з міською командою, яка виграла аматорський чемпіонат України. Михайло буде виконувати виключно тренерську роботу. Але зможе грати за аматорську команду в чемпіонаті міста. Валерій Директоренко залишається в структурі клубу. Чим саме він буде займатися – ми озвучимо на офіційному представленні клубу пізніше.

– Команда повністю переїздить в Житомир?
– Ця зміна напрошувалася з року в рік і зараз ми нарешті до цього прийшли. Є в цьому питання підтримка міського голови. Ми визначилися із проживанням приїзжих гравців. Ніяких труднощів у хлопців не має бути. Зі старту сезону ми в Житомирі не лише гратимемо, а й повністю тренуватимемося.

– Які плани щодо «дубля» в чемпіонаті Житомира?
– Міську команду ми будемо розглядати як базу для підготовки молоді до Екстра-ліги. Частина гравців, які минулого сезону в складі міської команди виграли чемпіонат України, зможуть показати себе на професональному рівні. Їх приклад, сподіваюся, стане гарним стимулом для молоді.

За матеріалами офіційного сайту ФК «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ)
Фото: zhitomir.info

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.