Український легіонер білоруської «Столиці» Михайло Грицина, який наразі відновлюється після ушкодження, розповів прес-службі мінської команди про свою підготовку до нового сезону.

– Михайле, як проходить відновлення?
– Все йде за планом. Важко, але працюю з великим бажанням!

– Які зараз у тебе навантаження? Що виконуєш на тренуваннях?
– Зараз працюю над стабілізацією, прокачую м’язи, зміцнюю все зв’язки. Працюю за програмою реабілітолога по два тренування в день. Дуже багато статики, прямо дуже.

– Що кажуть лікарі? Коли зможеш повноцінно тренуватися?
– Мені поставили терміни відновлення – від дня операції 7-8 тижнів. Думав спробувати раніше приступити до тренувань, пробіг з хлопцями і відчув дискомфорт. Тоді ще м’язи були взагалі слабкі, зараз відмінно все. М’язи набирають свої кондиції, дискомфорт пішов. Але мені сказали, що це дуже оманливий стан, і небажано робити різких рухів. Так що, сподіваюся, вже скоро повернуся до повноцінної роботи!

– Як влаштований твій день на зборі?
– День починається о 7:45. Прокидаюся, вмився і на сніданок. Потім ранкове тренування, ударне. Обід. Потім відпочинок, іноді лягаю спати, іноді ні. Після – вечірнє тренування, трохи легше, але теж важко. Потім додому, вечеря і вільний час до 23:00. Приблизно так.

– Перший збір на «фізику», не найцікавіший. Як команда себе почуває?
– Всі молодці: працюють, скриплячи зубами, через «не можу». Все тіло болить, але всі розуміють: важко в навчанні – легко в бою. Тому, всі гідно витримують навантаження!

– Які твої враження від нового тренера?
– Мені подобається його професійний підхід. Головний тренер відкритий до спілкування, розуміє гумор. Коли треба, відкрито скаже, що йому не подобається. В принципі, все, як і має бути. Збирає команду разом, створює дружну атмосферу. Євгенові Миколайовичу допомагає тренерський штаб, лікарі. Ми намагаємося виконувати його вимоги. Все поки в команді відмінно, сподіваюся, так і буде далі!

За матеріалами офіційного сайту МФК «Столиця» (Білорусь)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.