Перед тим, як перейти до звіту про матч за Суперкубок Білорусі, хотілося б сказати одне: хоч офіційно цей поєдинок і був призначений на 2 вересня, та все-таки є така думка, що краще було би організаторам ставити цю гру не на будній день, а на вихідний. Принаймні, є така думка, що тоді теоретично можна було би зібрати значно більшу аудиторію на трибунах могильовського спорткомплексу «Олімпієць». Тим не менш, поєдинок між «Столицею» та «ВітЕном» мав подарувати цікаве видовище. Все-таки, обидві команди можна цілком справедливо занести до грандів білоруського футзалу.

Сам же поєдинок розпочався з того, що обидва суперники намагались організувати «розвідку боєм». Однак, вже по суті перший небезпечний момент міг стати гольовим, але Ольшевському не вдалося відкрити рахунок у зустрічі. На це «ВітЕн» відповів своїм моментом який став результативним. Це Якубов змусив Полякова капітулювати на 5-й хвилині. Більше того – буквально тут же «енергетики» могли подвоїти свою перевагу, але Дмитро Клочко не зміг залишити «автограф» у воротах «Столиці». Тим не менш, свіжеспечений капітан «ВітЕна» скоро проявив себе у якості асистента. Саме він на 10-й хвилині віддав пас з аута на Гусакова, який і зробив рахунок 2:0 на користь команди з Орші. Цей факт змусив тренерський штаб «столичних» взяти тайм-аут. Після цієї «хвилини» «Столиця» трохи додала в активності. Активізувались і брати Грицини, які мали моменти для того, щоб забити у ворота «ВітЕна». Так само міг відзначитись і Лазюк. Однак, до перерви ворота Чуріліна залишились «сухими».

«Столичні» після відновлення гри намагались грати більш активно, ніж «енергетики». Мінчани намагались якомога швидше забити гол, щоб потім мати більше шансу на те, щоб відігратись. Однак, зробити це чинним чемпіонам Білорусі не вдалося. Тим не менш, незадовго до екватору другої половини гри «Столиця» все-таки змогла відквитати один гол – після штрафного відзначився Микола Грицина. Безумовно, цей гол подарував «чорно-зеленим» надію на те, що цю гру можна як мінімум врятувати. І дійсно – мінчани реально могли зрівняти цифри на табло спорткомплексу «Олімпієць». Зокрема, два моменти мав Раговик, однак йому не вистачило фарту. «Енергетики» намагались відповідати своїми моментами, але повернути собі гандикап у два м’ячі їм не вдавалося.

Зрештою, на 37-й хвилині м’яч втретє побував у воротах Полякова. Цього разу голкіпера «Столиці» «образив» українець Артем Рось. Після цього шанси «Столиці» на порятунок суттєво зменшувались. Мінчани намагались відігратись за допомогою розіграшу зайвого гравця. Однак, це ні до чого не призвело. До того ж, оршанські «енергетики» двічі вразили ворота «столичних». І ці голи фактично зняли питання щодо переможця матчу за Суперкубок Білорусі. Цей трофей залишається у «ВітЕна».

«Столиця» (Мінськ) – «ВітЕн» (Орша) – 1:5
Голи:
Якубов (5), Гусаков (10), РОСЬ (37), ЧЕРНІЄНКО (39), Д. КЛОЧКО (39) – МИК. ГРИЦИНА (28)

Попередження: МИХ. ГРИЦИНА (40)

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото:
mini.football.by

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.