Невдала кінцівка принесла команді Олександра Косенка поразку у матчі зі збірною Румунії.

Початок зустрічі видався для нашої команди досить успішним. Вже на 3-ій хвилині Фаренюк протягнув м’яч флангом, і віддав точний пас на Корсуна, який переграв Тоніцу. Втім, за десять хвилин гості відігралися. Рібейро Іке протягнув м’яч, і з доволі гострого кута вразив володіння Іваняка. Як одні, так і інші мали приблизно рівну кількість можливостей до перерви, аби вийти вперед. Зокрема, в українців можна згадати удари Разуванова, Фаренюка та Микитюка. Натомість, у підопічних Роберта Лупу найбільша загроза надходила від «бразильської» трійці Іке-Олівейра-Валадарес.

Після відпочинку обидві команди продовжили тиснути на ворота одна одної, і саме «жовто-синім» вдалося вийти вперед. Фаренюк з пасу Зварича в елегантному стилі вразив ворота суперників. Однак, гості знову відігралися. За три хвилини до завершення зустрічі румуни випустили Стоіцу в якості п’ятого польового. Це доволі швидко принесло свої плоди. Після прострілу Соча м’яч у свої ворота зрізав Шеремета. Олександр Косенко взяв тайм-аут, і тепер зі штучною більшістю вийшла збірна України. Втім, гра у п’ять польових у нашої команди явно не пішла. Спочатку Човачі вразив порожні ворота нашої команди зі своєї половини поля, а потім дві своїх нагоди реалізував Валадарес, встановивши підсумковий рахунок – 2:5.

Україна – Румунія – 2:5
Корсун (3), Фаренюк (33), Шеремета – Іке (13), Шеремета (38 – автогол), Човачі (39), Савіо (39, 40)

Попередження: Разуванов (8), Шотурма (14), Малишко (24) – Стоіца (14), Крачун (32)
Збірна України: Євген Іваняк (Дмитро Литвиненко, 21) – Микола Микитюк, Артем Фаренюк, Ігор Корсун, Петро Шотурма, Володимир Разуванов, Тарас Королишин, Сергій Журба, Олександр Педяш, Микола Білоцерківець, Сергій Малишко, Михайло Зварич, Руслан Шеремета.
Збірна Румунії:
Тоні Петрісор Тоніца – Савіо, Феліпе Олівейра, Думітру Мімі Стоіца, Рібейро Іке, Богдан Човачі, Даніель Крачун, Адріан Панзару, Крістіан Матей, Сабо Маня, Ласло Соч, Сергіу Гавріла.

Свої наступні поєдинки обидві команди проведуть проти збірної Грузії. Підопічні Роберта Лупу зіграють зі своїм суперником завтра, а «синьо-жовті» – у вівторок.