Офіційний сайт УЄФА повідомляє про те, що наступний чемпіонат Європи з футзалу, який має відбутись у 2022 році, прийматимуть Нідерланди. Це буде перший Євро, у фінальній стадії якого братимуть участь не дванадцять команд, як це було раніше, а шістнадцять. Окрім того, це буде перший чемпіонат Європи, який проходитиме у 4-річний цикл, а не у 2-річний, як це було до того. Нагадаємо, що це було зроблено для того, щоб в один рік не співпадали чемпіонати світу та Європи, як це було, наприклад, у 2016 році, коли спочатку у лютому проходив чемпіонат Європи у Сербії, а потім восени – чемпіонат світу в Колумбії.

Поєдинки Євро-2022 проходитимуть у двох містах – Амстердамі та Гронінгені. Відповідно, головними аренами турніру будуть «Амстердам Арена» та «Гронінген Арена».

Зазначимо, що це буде перший великий футзальний турнір за більш ніж тридцять років, який прийматимуть Нідерланди. У 1989 році ця країна приймала перший чемпіонат світу з футзалу. Також нагадаємо, що останній чемпіонат Європи проходив у 2018 році у Словенії.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: KNVB  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.