Авторитетний портал Futsalplanet.com повідомляє про те, що футзал зберігає своє місце серед тих видів спорту, які будуть представлені на наступних Юнацьких Олімпійських Іграх, які відбудуться у 2022 році у столиці Сенегалу, Дакарі. Таким чином, це буде вже другий футзальний турнір у програмі ЮОІ. Нагадаємо, що футзал дебютував у програмі Юнацьких Олімпійських Ігор у 2018 році, у Буенос-Айресі.

Зазначимо, що офіційна вікова категорія футзального турніру Юнацьких Олімпійських Ігор – U-18. Тобто, мали право брати участь у турнірі гравці, які народились у період з 1 січня 2000 року. по 31 грудня 2003 року. Виходячи з того, робимо висновок, що у фінальній частині футзального олімпійського турніру у 2022 році можуть брати участь юнаки 2004 р. н. та молодші.

Нагадаємо, що першим переможцем чоловічого футзального турніру Юнацьких Олімпійських Ігор стала збірна Бразилії, яка у фіналі обіграла представників Росії. Що стосується жіночого футзального турніру, то тут перемога була за збірною Португалії, яка була сильнішою за команду Японії.  

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.