Пропонуємо вашій увазі перелік переможців у номінаціях за підсумками сезону в Юнацькій Екстра-лізі, сформований за результатами голосування тренерів команд та головного тренера юнацької збірної України Віталія Одегова.

Найкращий воротар: Дмитро Дяченко («Кардинал-ДЮСШ №4»).

Дмитро Дяченко

Надзвичайно приємно отримати цю відзнаку вдруге поспіль. Це було б неможливим без команди, яка завжди боролася до останнього. Я вдячний кожному партнеру та тренеру, який довіряв мені місце у воротах та допомагав прогресувати. Це зайва мотивація на подальшу роботу. Є розуміння, що зусилля не є марними. Сподіваюся, що буду й надалі демонструвати високий рівень та тішити уболівальників.

Найкращий гравець захисного плану: Ярослав Квасній (КІВС «Енергія»).

Ярослав Квасній

Мені дуже приємно визнаватися найкращим гравцем захисного плану вдруге поспіль. Також хотілося б отримати не лише індивідуальну нагороду, але й командну, здобувши медалі за підсумками цього сезону. Однак, будемо працювати далі. Зі свого боку, намагатимуся й надалі тримати цю планку, прогресувати й досягати завдань, які ставлю перед собою.

Найкращий гравець атакувального плану: Дмитро Бабілов («Іллічівець-ДЮСШ»).

Дмитро Бабілов

Я прагну до цього кожного сезону, люблю атакувати ворота суперників і вражати їх якомога частіше. Дуже тішуся, що мене визнали найкращим у цій номінації. Буду намагатися забивати якомога частіше, аби й надалі тішити вболівальників нашої команди. Окремо хотів би подякувати своїм партнерам по команді.

Найкращий бомбардир (39 голів): Ростислав Семенченко («Іллічівець-ДЮСШ»).

Ростислав Семенченко

Загалом, я свої голи не рахую. Так вийшло, що вдалося стати найкращим бомбардиром. Звичайно, я задоволений, що вдалося реалізувати багато своїх моментів та вдало завершити командні атаки. Буду намагатися прогресувати й надалі й забивати за свою команду та у складі юнацької збірної України. Там також треба демонструвати свої найкращі якості.

Найкращий тренер: Андрій Мозеров («Кардинал-ДЮСШ №4»).

Андрій Мозеров

Це дуже приємна відзнака. Хочу сказати, що ЮЕЛ сприяє розвитку як команд, так і особисто тренерів. Є постійний ігровий процес, який дає можливість робити аналіз. Це неабияк сприяє прогресу!

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.