Президент «Food Centre-СумДУ» Ігор Черненко відповів на нагальні питання.

– Останнім часом з’явилося багато чуток стосовно того, що команда наступного сезону не виступатиме у FAVBET Екстра-лізі. Можете підтвердити чи спростувати цю інформацію?
– На 99% ми братимемо участь в наступному сезоні FAVBET Екстра-ліги.

– Також з’явилася інформація, що ще декілька гравців основного складу залишили команду.
– По кадрових змінах зараз нічого не скажу. Інформація щодо цього з’явиться через 2-3 тижні.

– Яким ви бачите ідеальний формат FAVBET Екстра-ліги?
– Плей-оф. Кількість команд, яка б проходила в матчі на вибування, має визначитися залежно від того, скільки буде учасників чемпіонату. В ідеальному варіанті хотілося б вісім команд у плей-оф з чвертьфінальної стадії. Це за умови, що збереться десять команд. Якщо ж буде вісім команд, то нехай шість учасників продовжать боротьбу в плей-оф, але ми також висунули пропозицію, що у такому випадку треба зіграти в чотири кола. Ми не дуже хочемо, щоб залишився такий формат, як і в цьому сезоні. Його треба змінювати, бо він демотивує команди, які посідають місця нижче шостого.

– Чи плануєте брати участь у міжсезонному турнірі для команд FAVBET Екстра-ліги?
– Хотіли б, але ми поки що не розуміємо, що планувати. Треба чітко розуміти: а) коли?, б) де? Коли ми отримаємо таку інформацію, то зможемо сказати свою відповідь, оскільки маємо власні плани на підготовку. Чим раніше оголосять таку інформацію, тим більше команд зможуть і матимуть бажання взяти в ньому участь.

За матеріалами сайту «Футзал України»
Фото: ФК «
Food Centre-СумДУ» (Cуми)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.