Головний тренер НФК «Ураган» Максим Павленко розповів про відновлення тренувань та поділився планами команди на підготовку до нового змагального сезону.

– Максиме Михайловичу, розкажіть про стан справ у команді.
– В середу гравці основної та дублюючої команд пройшли повторне ПЛР-тестування. А вже вчора ми відновили командні тренування – до них допущено гравців «основи», в яких не виявили вірус під час повторних тестів. Так само разом з нами займаються і гравці «Урагану-2-КФВ» тести яких показали негативні результати.

– Який стан гравців, що захворіли?
– Стан гравців задовільний, всі переносять інфекцію в безсимптомній формі. Наразі вони перебувають на домашній самоізоляції, яка потрібна для того, щоб не було ускладнень і весь час знаходяться під контролем лікарів. Кожен проходить курс лікування і ми всі очікуємо повторного тестування, щоб гравці одужали та отримали дозвіл повернутися на майданчик.

– Які подальші плани команди на підготовку до нового сезону?
– У зв’язку з поточною ситуацією в клубі ми відмовились від участі у «Кубку Львіщини-2020». Замість цього проведемо міні-збір в Івано-Франківську під час якого працюватимемо в режимі двох тренувань на день. Розуміємо, що після повернення з Одещини ми пропустили тиждень, тож потрібно часу, щоб повернутись до звичного режиму і тренувального тонусу. Окрім того, нам потрібно повернути всіх гравців до обойми і підготувати до навантажень.

– А як щодо старту сезону?
– Повторне тестування продемонструвало, що, на жаль, не всі здорові, тож ми розуміємо, що до 15-го серпня, коли пройдуть матчі Кубка України, не встигнемо підготувати команду. Тож написали листа від імені клубу з проханням перенести Фінал чотирьох на більш пізній термін. Зараз очікуємо розгляду нашого листа та на рішення Асоціації футзалу України. Далі будемо підлаштовуватись і готувати команду, відштовхуючись від рішення, яке буде прийняте АФУ.

За матеріалами офіційного сайту НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.