Офіційний сайт УЄФА повідомляє, що «Фінал восьми» футзальної Ліги чемпіонів сезону 2020/2021 р. р. відбудеться не у Мінську, як планувалося раніше, а у столиці Хорватії – Загребі. Усі матчі вирішальної стадії турніру відбудуться на «Арені Загреб», яка приймала матчі чемпіонату Європи з футзалу у 2012 році.

Повідомляється, що «Фінал восьми» перенесений з Мінська у Загреб через несприятливий епідеміологічний стан у Білорусі, а також через обмеження на пересування країною, які можуть завадити деяким командам та офіційним особам узяти участь у фінальному етапі Ліги чемпіонів. Тому, після консультацій з Білоруською Федерацією футболу було прийнято рішення про пошук альтернативного місця проведення «Фіналу восьми». Таким місцем став Загреб, оскільки Хорватія висловила побажання провести у себе фінальний етап Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що «Фінал восьми» Ліги чемпіонів відбудеться з 28 квітня по 3 травня. Його учасниками стали іспанські «Мовістар Інтер» та «Барселона», португальські «Спортінг» та «Бенфіка», російські «Газпром-Югра» та «КПРФ», казахстанський «Кайрат» та словенський «Добовець».

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: УЄФА

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.