Легендарний український футзаліст Федір Пилипів поділився своїми очікуваннями напередодні третього матчу фіналу плей-оф чемпіонату України між «Ураганом» та «Продексімом». Нагадаємо, що рахунок у серії до трьох перемог — 2:0 на користь іванофранківців.

– Як вважаєте, у чому запорука успіху «Урагану» у двох попередніх матчах?
– Вважаю, що івано-франківський колектив досяг результату завдяки максимальному налаштуванню та самовіддачі. Команда психологічно та функціонально була готовою до матчу. До того ж «Урагану» вдалося виконати настанову тренерського штабу. Вони майже не помилялися у захисті та використали всі свої нагоди.

– Наскільки реально «Продексіму» перевернути хід протистояння після двох поразок?
– Вважаю, що доля протистояння майже вирішена. Проте, у спорті все можливо, хоча і відігратися з 0:2 по серії дуже складно. До того ж відсутність травмованих гравців не може не позначитися на грі команди.

– Що треба змінити херсонцям, щоб досягти успіху?
– У першу чергу необхідно з максимальним налаштуванням та концентрацією підійти до матчу. Важливо, щоб херсонці досконально виконали тренерські настанови, грали дисципліновано та обов’язково використовували свої нагоди. Без реалізації моментів неможливо досягти успіху.

– Погоджуєтеся з тим, що у психологічному плані зараз «Продексім» не в найкращому стані?
– Дійсно, відчувається що команда зараз пригнічена. Дві поспіль поразки не могли не вплинути на психологічний стан команди. Лише перемога може додати команді позитивного імпульсу.

За матеріалами сайту KampSport
Фото: «Футзал Одеси»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.