Національна жіноча збірна України з футзалу зіграла перший з двох запланованих товариських матчів проти жіночої збірної Польщі. Підопічні Олега Шайтанова обіграли «Кадру» з рахунком 4:2. Щоправда, за підсумками першого тайму на табло ужгородського спорткомплексу «Зінедін» був рахунок 2:2. Однак, вже на початку другої 20-хвилинки Дубицька змогла вивести збірну України вперед. А ближче до екватору другого тайму Гриценко збільшила перевагу української збірної до двох м’ячів, і, як з’ясувалося трохи згодом, встановила остаточний рахунок.

Україна (ж) – Польща (ж) – 4:2
Шульга (2), Дубицька (11, 21), Гриценко (29) – Книсак (7), Буковска (13)

Попередження: Прокопенко (32)

Зазначимо, що повторний товариський матч між жіночими збірними України та Польщі відбудеться 17 червня о 12.00 на майданчику спорткомплексу «Зінедін».