Головний тренер жіночої збірної України Олег Шайтанов охарактеризував підготовку команди до матчів з Португалією та Основного раунду Євро-2022.

 Олеже Миколайовичу, які головні завдання поставлені перед командою на НТЗ у Броварах?
– Збори будуть доволі короткими. Тренуватимемося, розбиратимемо майбутнього суперника, який є однією з найкращих команд Європи. Це все складові нашої підготовки до матчів основного раунду.

– Головна мета на контрольні поєдинки з віцечемпіоном Європи напередодні матчів основного раунду Євро-2022?
– Мета полягає у тому, щоб отримати інформацію за різними аспектами. По-перше, зрозуміти в якому стані знаходиться команда загалом та окремо оцінити індивідуальні можливості футзалісток на цей момент. По-друге, саме під час гри з командами найвищого рівня можна виявити недоліки, які потрібно буде виправити.

– Чому на матчі з Португалією викликана менша кількість гравців, ніж зазвичай?
– Заявка на офіційні матчі у Львові складатиметься з 12 гравчинь. На перші збори було викликано 11 дівчат. Вже у місті Лева до нас приєднаються Юлія Форсюк та Ксенія Гриценко. Мені б хотілося, щоб збірниці були більше сконцентрованими саме на відповідальні матчах, ніж на думках щодо потрапляння до складу. Однак, одна гравчиня, все ж, залишиться поза основною заявкою.

– Серед викликаних раніше гравців на збір через травми не приїхали Костюк і Титова. Матчі Основного раунду також відбудуться без них?
– На жаль, так. До матчів основного раунду вони не встигнуть відновитися. В останні дні ми довикликали досвідчених гравчинь, які мають за плечима багато матчів за національну команду – Кліпаченко та Кирильчук.

– З чого складатиметься підготовка команди до матчів основного раунду після повернення з Португалії?
– П‘ять днів. Вісім тренувань. Три теоретичних заняття. Програму деяких тренувань ми трохи підкоригуємо, зважаючи на інформацію, яку отримаємо в Португалії.

– Останній масштабний турнір за участі нашої команди відбувався саме у Львові. Чого очікуєте від місцевих вболівальників вже на матчах основного раунду?
– Ми пам’ятаємо підтримку, яку мали у Черкасах на минулих відбіркових матчах. Команда відчула шалену підтримку у Львові на «Lviv Freedom Cup». Нам потрібна підтримка українських вболівальників і цьогоріч. Тож, хотів би запросити львів’ян та гостей міста підтримати збірну України на «Боско-Арені» з 21 по 24 жовтня.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.