Суперник івано-франківського «Урагану» по Основному раунду Ліги чемпіонів, румунський «Юнайтед Галац», у рамках 6 туру чемпіонату Румунії приймав команду «Лучафарул». Якщо говорити коротко, то інтрига в цьому протистоянні була лише у першому таймі, який завершився з рахунком 3:2 на користь «Юнайтед Галац». А у другій 20-хвилинці господарі майданчику були надто переконливими, і підсумковий рахунок 8:2 це лише підтвердив. Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані поєдинку.

«Юнайтед Галац» – «Лучафарул» – 8:2
О. Чіреш (8), Ігнат (18, 32), Араухо (22), Такот (26, 31), Крішан 33), А. Чіреш (40) – Ніколаеску (11, 17)

Нагадаємо, що матч Основного раунду Ліги чемпіонів між «Ураганом» та «Юнайтед Галац» відбудеться 31 жовтня на майданчику манежу Коледжу фізвиховання. Початок гри о 19.00.