Ще один суперник «Урагану» по Елітному раунду Ліги чемпіонів, іспанський «Леванте», зіграв сьогодні матч 5 туру чемпіонату Іспанії. Суперником левантійців була команда «Індустріас Санта-Колома», яку наразі очолює колишній головний тренер херсонського «Продексіму» Хаві Родрігес.

Каталонці першими відкрили рахунок на 5-й хвилині, проте згодом два голи від Решіа призвели до того, що за підсумками першого тайму «Леванте» вів у рахунку. А по перерві левантійці збільшили свою перевагу до 361 на свою користь. Однак, після цього підопічні Хаві Родрігеса перехопили ініціативу та почали забивати голи у ворота Феде, і це призвело до підсумкової перемоги «Індустріас Санта-Колома» з рахунком 5:3. Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані цього поєдинку.

«Індустріас Санта-Колома» – «Леванте» – 5:3
Давід Пенья (5), Бермуселл (26), Драговскі (30, 40), Корсо (37) – Решіа (7, 14), Галло (23)

Попередження: Халід (13), Драговскі (30) – Феде (3), Роджер (4), Рівільйос (26), Хамза (33)
Вилучення: Роджер (40 – повторне попередження)

У 6 турі чемпіонату Іспанії «Леванте» зіграє вдома з «Реал Бетіс». Наразі підопічні Діего Ріоса йдуть на 13-й сходинці у турнірній таблиці.