Ще один суперник харківської «Тесли-ЗХО» по жіночому Турніру європейських чемпіонів, італійська «Пескара», зіграла сьогодні свій поєдинок у рамках 4 туру чемпіонату Італії серед жінок свій виїзний поєдинок проти «Падови». За підсумками першого тайму господаркам майданчику вдалося нав’язати боротьбу чемпіонкам Італії, чому яскраве свідчення – рахунок 2:2. Однак, вже у другому таймі «Пескара» таки змогли схилити шальки терезів на свою користь завдяки голу, який забила Бутіма на передостанній хвилині зустрічі. Таким чином, «Пескара» перемогла з рахунком 3:2. Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані поєдинку.

14 листопада.

«Падова» – «Пескара» – 2:3
Фернандес (12), Флорентін (13) – Ортега (3), Розо (12), Бутіма (39)

Попередження: Лідія Сілва (10), Флорентін (28), Фернендес (40) – Ксаксо (17), Розо (24), Еспозіто (38)
Вилучення: Флорентін (28 – повторне попередження)

Зазначимо, що у наступному турі жіночого чемпіонату Італії, який запланований на 21 листопада, «Пескара» вдома зіграє з «ТікіТака Франкавілла».