У Мінську відбувся повторний матч раунду плей-оф Євро-2022 між збірними Білорусі та Сербії. Нагадаємо, що ці дві команди стали найгіршими серед команд, які посіли другі місця у своїх відбіркових групах, тому вони були змушені боротися за останню путівку на Євро-2022 у раунді плей-оф.

Після того, як збірна Білорусі програла перший матч на виїзді з рахунком 1:3, підопічні Олександра Савінцева мали вдома вигравати з рахунком 2:0, і тоді саме за рахунок виїзного голу Дмитра Лося білоруси могли вийти на Євро. Проте, вже у першому таймі «сябри» пропустили двічі. І якщо після першого пропущеного голу у господарів майданчику ще залишались якісь примарні надії на позитивний результат (щоправда, тепер потрібно було забивати три м’ячі та переводити гру в овертайм. – А. Т.), то другий пропущений м’яч, схоже, остаточно поховав усі шанси білоруської збірної. Другий гол вийшов дуже курйозним. Голкіпер збірної Сербії Неманья Момчилович ризикнув пробити по воротах Євгена Змислі зі свого штрафного майданчику, і Змисля якимось чином пропустив цей м’яч.

А вже по ходу другого тайму серби забили втретє, після чого доля останньої путівки на Євро була остаточно вирішена. І на чемпіонат Європи поїде саме збірна Сербії. Єдине, що змогла зробити збірна Білорусі, так це забити скоротити відставання в рахунку цього матчу до мінімуму, але по факту на підсумковий результат, який був на користь збірної Сербії, це вже не впливало.