У Білозір’ї відбулись поєдинки другого ігрового дня другого з’їзного туру чемпіонату України (U-11) серед команд Вищої ліги. Пропонуємо Вашій увазі їх результати.
7 грудня.
8 тур
«Локомотив» (Кривий Ріг) – «Сокіл» (Хмельницький) – 8:4
Голи: Величко (4, 9, 10, 13, 22), Кирик (6 – автогол), Симоненко (15), Кайсен (23) – Божук (6, 24), Федак (17), Н. Дмитрієв (20)
Попередження: Величко (23) – Марцінішин (23)
ДЮСШ ХФТІ (Харків) – «ДЮСШ-Фаворит» (Подільськ) – 0:2
Голи: Дарієнко 924), Табунщик (24)
Попередження: Дарієнко (17)
«Чорноморець» (Одеса) – «КІВС Футзал» (Львів) – 5:0
Голи: Бормотов (1, 13, 24), Насиров (4), Господінов (24)
СКА «Гармонія» (Одеса) – Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:2 (по пенальті – 4:3)
Голи: М. Іваненко (7, 23) – Хороб (8), Андрієчко (23)
Попередження: Нужний (12)
КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «Чорне море» (Одеса) – 2:2 (по пенальті – 2:4)
Голи: Орел (14), Янцеловський (21 – автогол) – Возний (7), М. Бондар (17)
«Respect» (Луцьк) – «Іллічівець» (Чорноморськ) – 6:3
Голи: Бортнюк (2), Мартин (5, 12, 18, 20), Кошатюк (13) – Петров (1), Хохлов (14), Колеснік (15)
Попередження: Демчук (8)
9 тур
СКА «Гармонія» (Одеса) – «ДЮСШ-Фаворит» (Подільськ) – 2:2 (по пенальті – 3:5)
Голи: Нужний (14), Гулієв (24) – Остринський (24), Дарієнко (23)
«Чорноморець» (Одеса) – «Сокіл» (Хмельницький) – 4:2
Голи: Бормотов (2, 13, 17), Господінов (9) – Семенюк (7), Кирик (8)
Попередження: Божук (13)
ДЮСШ ХФТІ (Харків) – «Локомотив» (Кривий Ріг) – 2:5
Голи: Бутенко (7, 7) – Величко (1, 4, 14, 14), Вража (20)
Турнірна таблиця чемпіонату України (U-11) серед команд Вищої ліги після другого ігрового дня другого з’їзного туру.
Розклад матчів третього ігрового дня.
8 грудня.
9 тур
09.00. КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «КІВС Футзал» (Львів)
09.50. «Іллічівець» (Чорнморськ) – «Чорне море» (Одеса)
10.40. «Respect» (Луцьк) – Академія НФК «Ураган» (івано-Франківськ)
10 тур
11.30. «Локомотив» (Кривий Ріг) – СКА «Гармонія» (Одеса)
12.20. «Respect» (Луцьк) – «ДЮСШ-Фаворит» (Подільськ)
13.10. «Чорноморець» (Одеса) – ДЮСШ ХФТІ (Харків)
14.00. КДЮСШ «Барса» (Шостка) – «Сокіл» (Хмельницький)
14.50. Академія НФК «Ураган» (Івано-Фракнівськ) – «Іллічівець» (Чорноморськ)
16.30. «Чорне море» (Одеса) – «КІВС Футзал» (Львів)
11 тур
15.40. СКА «Гармонія» (Одеса) – «Чорноморець» (Одеса)
Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»