Головний тренер національної збірної України з футзалу Олександр Косенко напередодні матчу проти збірної Португалії поспілкувався з журналістами під час передматчевої пресконференції.

–​ Яка ситуація зі складом збірної на завтрашній матч? Хто зможе грати?
– Склад знову буде скороченим. До тих виконавців, які грали проти Сербії долучиться Сергій Журба.

–​ З третього туру групового етапу глядачам дозволили відвідувати матчі Євро-2022. Наскільки підтримка у такому надважливому поєдинку може стати приємним імпульсом?
– Звичайно, добре, що глядачі повертаються на трибуни. Будемо грати для них. Сподіваюся, що і в Нідерландах є вболівальники, які будуть нас підтримувати.

–​ Як змінювався тренувальний процес під час паузи між матчами, зважаючи на обмежений склад команди і в якому фізичні стані нині перебувають хлопці?
– Ми трохи змінили програму тренувань через те, що на них брала участь менша кількість гравців. Зважаючи на тренувальний процес, можу відзначити, що хлопці перебувають у непоганих фізичних кондиціях. Переконаний, що ми мали достатньо часу, щоб повністю відновитися. Підходимо до матчу у повній бойовій готовності.

–​ Які переваги португальців можете відзначити? Що потрібно зробити збірній України, щоб перемогти?
– Перевага суперника полягає у злагодженій командній грі, яка поєднується з індивідуально силою виконавців. Хлопці досить непогано рухаються й доставляють м’яч до передньої лінії. Нам треба демонструвати свої сильні якості. Ми маємо проявити не лише бійцівські якості, а й витримку, холоднокровність, майстерність та емоційний заряд. Збірна Португалії є чинним чемпіоном світу і Європи, але ми будемо виходити на паркет лише з думкою про перемогу.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу України
Фото: УЄФА

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.